RTS Intercom Systems a ich novinka ROAMEO

Firma RTS Intercom Systems patrí k svetovým lídrov na trhu komunikačnej techniky. Na Slovensku ju zastupuje spoločnosť Mediatech Central Europe, a.s. ako distribútor a odborný garant.

RTS Intercom Systems je lídrom v oblasti projektovania a výroby interkomunikačných riešení. Prostredníctvom systémov Advanced Digital Matrix (ADAM), ktoré sa používajú na koordináciu veľkých sieťových vysielaní najväčších udalostí na svete do malých formátov používaných pre interné produkcie, sa spoločnosť RTS venuje inovácii globálnej komunikácie a zvyšovaniu jej úrovne smerom do budúcnosti.

Jedným z aktuálnych produktov, prostredníctvom ktorého firma RTS v apríli tohto roku oslovila odbornú verejnosť aj na najväčšom svetovom veľtrhu elektronických médií NAB Show v Las Vegas, bol bezdrôtový interkomunikačný systém kompaktného formátu ROMEO : „Bezdrôtový, plne funkčný profesionálny Intercom Keypanel  – komunikácia vo vysokej kvalite audia priamo z Vášho opasku.“. Zariadenie vo veľkej konkurencii na NAB Show získalo ocenenie 2017 BEST OF SHOW TV Technology. Našim partnerom gratulujeme k zaslúženému úspechu!

Podrobnejšie informácie o produkte ROAMEO boli publikované v júnovom vydaní TV Technology & 2017 Best of Show Overview  a v krátkom prezentačnom videu ich prezentuje aj Senior Sales Manager a expert pre komunikačné zariadenia Nico Lewis:

Filozofiou spoločnosti Mediatech Central Europe a.s. je poskytovať iba špičkové služby a profesionálne produkty, ktoré našim zákazníkom zvýšia komfort a efektivitu v práci a pomôžu zvýšiť kvalitu ich života. Okrem profesionálnej úrovne a know-how sa tento cieľ dá dosiahnuť iba v spolupráci so špičkovými partnermi, akým je aj firma RTS Intercom Systems.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox