SHURE MXA902

V dnešnom svete je efektívna komunikácia nevyhnutná. Či už ste vo firemnej zasadacej miestnosti, univerzitnej posluchárni alebo konferenčných priestoroch, jasný a ostrý zvuk pri videokonferenciách je rozhodujúci pre úspešné online stretnutia a prezentácie. Najnovší produkt Shure MXA902 je prvým produktom na svete, ktorý v sebe spája integrovaný mikrofón a reproduktor s najpokročilejšími funkciami ukryté v modernom dizajne.

Shure MXA902 je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky moderných zasadacích priestorov, ponúka výnimočnú kvalitu zvuku, jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.

Mám záujem o riešenie

Hlavné benefity


Stropný reproduktor 


Rôzne možnosti uchytenia


Stropný mikrofón


DSP procesor pre echo-cancelling

Prémiová kvalita zvuku Shure MXA9020

Najvýraznejším a najdôležitejším aspektom každého mikrofónu je jeho schopnosť presne zachytiť zvuk. Shure MXA902 v tomto vyniká. Využíva pokročilú technológiu tvarovania lúča, ktorá zameriava svoj vzor snímania na hlas a zároveň potláča nežiaduci hluk z okolia. Výsledkom je krištáľovo čistý zvuk.

Shure MXA902 v sebe okrem mikrofónu a reproduktoru má aj zabudovaný IntelliMix®, čo poskytuje zvuk bez ozveny a šumu.

Shure MXA902 je vhodným riešením do malých a stredných miestností.

Shure MXA902 - jeden produkt, ktorý v sebe spája všetko pre úspešné online konferencie

Vďaka technológii Single-Zone Automatic Coverage™ zachytáva Shure MXA902 každého účastníka v oblasti 6 x 6 metrov. Konfigurácia stropného mikrofónu Shure MXA902 je úplne jednoduchá a trvá pár minút.

Integrovaný IntelliMix® DSP, ktorý robí dobrý zvuk skvelým zabezpečuje automatické miešanie, potlačenie ozveny a redukcia šumu. Eliminuje nepríjemné ozveny a hluk v miestnosti a automaticky nastavuje úrovne hovoriaceho. Každého účastníka je zreteľne počuť, bez ohľadu na to, kde sedí.

Benefity skryté v detailoch

MXA902 má vstavaný reproduktor so širokým rozptylom zvuku, ktorý poskytuje robustný zvuk v celej miestnosti bez potreby vŕtania otvorov a vedenia káblov pre externé reproduktory a zosilňovače.

Montáž MXA902 je jednoduchá bez ohľadu na to, aký typ stropu máte. Môžete ho zavesiť, pripevniť na tyč alebo namontovať priamo do stropu, na všetko potrebujete iba jeden sieťový kábel s PoE+.

Shure MXA902 je ideálnym riešením pre AV konferencie v malých a stredne veľkých  miestnostiach a poskytnutím prémiového zvuku.

MediaTech je špecialistom na produkty značky Shure. Radi navrhneme a dodáme to správne riešenie aj do vašich priestorov.

Technická špecifikácia Shure MXA902 v PDF

Video

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox