Stali sme sa exkluzívnym členom PSNI Global Alliance

Sme hrdí, že našu odbornosť vo svete audiovizuálnych technológií posúvame na medzinárodnú úroveň. Od októbra 2021 sme oficiálnym a zároveň jediným členom PSNI Global Alliance pre Slovensko.

PSNI Global Alliance je celosvetovo najuznávanejšia sieť AV integrátorov, výrobcov, distribútorov a servisných partnerov.

PSNI Global Alliance zastupuje viac ako 200 licencovaných servisných a integračných firiem po celom svete. Pokrýva všetkých šesť kontinentov a je najväčšou globálnou sieťou audiovizuálnych integrátorov na svete. PSNI Global Alliance spája tie najlepšie AV spoločnosti a umožňuje im pracovať ako jeden celok a prinášať škálovateľné a štandardizované technologické riešenia kdekoľvek. PSNI je najväčšou celosvetovou sieťou odborníkov v oblasti audiovizuálnych technológií.

„Tešíme sa, že pridáme naše hodnoty, skúsenosti a znalosti a podporíme tak celosvetový úspech PSNI na našom trhu“

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech

MediaTech Central Europe je najnovším CSP členom (Cerftified Service Provider – Certifikovaný poskytovateľ riešení ) PSNI Global Alliance, ktorá posilnila svoju prítomnosť na trhu strednej Európy.

„Dopyt po audiovizuálnych technológiách rastie a výber správneho partnera je kľúčom k úspechu na lokálnej i medzinárodnej úrovni. Sme radi, že sme sa stali partnerom PSNI Global Alliance – poprednej a najuznávanejšej siete špičkových AV spoločností a profesionálov na svete. Tešíme sa, že pridáme naše hodnoty, skúsenosti a znalosti a podporíme tak celosvetový úspech PSNI na našom trhu,“ hovorí Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech.

Chris Miller, výkonný riaditeľ PSNI Global Alliance:  „Sme hrdí, že môžeme oznámiť toto najnovšie partnerstvo PSNI a privítať nášho najnovšieho európskeho člena v Aliancii. MediaTech má osvedčené výsledky v poskytovaní riešení v najvyšších štandardoch a keďže neustále posilňujeme našu prítomnosť v strednej a východnej Európe, tešíme sa na podporu ich skúseného tímu s globálnymi výhodami, ktoré Aliancia poskytuje.“

Ako certifikovaný poskytovateľ riešenia (CSP) sa pri spolupráci s PSNI Global Alliance riadime štandardizovaným postupom. Tento postup je zabezpečený vlastnou PSNI certifikáciou, ktorú sme absolvovali, aby sa zabezpečilo, že každý projekt na svete bude konzistentný a bude spĺňať vysoké odborné znalosti a výber toho najlepšieho riešenia.

„Sme hrdí, že môžeme oznámiť toto najnovšie partnerstvo PSNI a privítať nášho najnovšieho európskeho člena v Aliancii.“

Chris Miller, výkonný riaditeľ PSNI Global Alliance

Čo nám členstvo v PSNI Global Alliance prináša?

  • Prístup k najnovším technologickým postupom a riešeniam
  • Medzinárodné školenia a povinné certifikácie
  • Podporu aktivít PSNI Global Alliance na našom trhu
  • Zabezpečovanie globálnych AV projektov a inštalácií na území Slovenska
  • a iné

Ďakujeme celému PSNI Global Alliance tímu a tešíme sa na spoluprácu a rozvíjanie aktivít Aliancie na Slovensku. Viac o PSNI Global Alliance na www.psni.org

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox