Stali sme sa distribútorom spoločnosti Atlona

V spoločnosti MediaTech sme hrdí na to, že sme sa stali oficiálnym distribútorom značky, ktorá je popredným lídrom v poskytovaní riešení v oblasti audio a video techniky.

Už 15 rokov americká značka Atlona navrhuje inovatívne produkty pre audio, video a IT trh vrátane oblasti vzdelávania, obchodu, vládneho sektora, či zdravotníctva. Jej produkty a služby umožňujú dizajnérom, systém integrátorom, konzultantom i inštalatérom po celom svete zjednodušiť inštalácie, uľahčiť obsluhu a maximalizovať všestrannosť najdôležitejších automatických riešení riadenia.

Spoločnosť sa môže popýšiť viacerými prestížnymi oceneniami. Produkty získali ocenenia ako Produkt roka 2017, Najlepší inštalačný produkt za rok 2017, Najlepší komerčný integrátor za rok 2016, či absolútny víťaz v kategórii Dodávateľ zvuku a videa na podujatí InfoComm 2016.

Produkty sa už čoskoro stanú súčasťou našich inštalácií.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox