Stali sme sa partnerom CISCO

Spoločnosť Cisco patrí k svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre kooperáciu na diaľku. V MediaTech sme hrdí, že sme sa stali partnerom Cisco a môžeme navrhovať a implementovať špičkové riešenia do našich projektov.

Mám záujem o riešenie

PREČO CISCO

Produkty Cisco a komunikácia cez Cisco Webex  sa vyznačujú jednoduchosťou použitia, maximálnou bezpečnosťou celého systému a ochranou komunikácie.

V rámci partnerstva s Cisco sa sústreďujeme predovšetkým na profesionálne hardvérové riešenia videokonferencií, prelomové riešenia kooperácie na diaľku a softvérovej platforme Cisco Webex. Kvalitné videokonferenčné riešenia a riešenia kooperácie na diaľku sú v dnešnej dobe už neoddeliteľnou súčasťou takmer každej firmy, rôznych inštitúcií či škôl.

Riešenie pre 1-2 ľudí

Revolučný produkt Cisco Webex Desk Pro je all-in-one riešenie, ktoré v sebe zahŕňa profesionálnu videokonferenciu so zabudovanými reproduktormi, mikrofónmi a kamerou. Ako bonus obsahuje 4K dotykovú obrazovku s digitálnym magnetickým perom pomocou ktorej môžete prezentovaný obsah jednoducho komentovať, zvýrazňovať, opravovať či anotovať.

Videokonferencia do malej zasadačky

Cisco Webex Room Kit Mini predstavuje inteligentné videokonferenčné riešenie, ktoré je navrhnuté do menších miestností alebo pre priestory do 5 ľudí. Aj malé tímy potrebujú kvalitné technológie pre stretávanie sa, zdieľanie informácií a spoluprácu. Cisco Webex Room Kit Mini má jednoduché pripojenie, audio a video na vysokej úrovni a možnosť bezdrôtového prezentovania. Všetky funkcie sú veľmi jednoducho ovládateľné cez dotykový panel alebo mobilný telefón.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox