Stojan na projekčné plátno, ktorý postavíte za päť minút

Čo všetko sa dá stihnúť za päť minút? Možno si stihnete vyčistiť zuby, uvariť kávu, alebo odpovedať na e-mail. Vďaka spoločnosti AV Stumpfl, ktorej slovenským distribútorom je MediaTech, dokážete za necelých päť minút poskladať mobilný stojan na prezentačné plátno – T-32 SHIFT.

Ak chystáte prezentáciu a potrebujete mobilné plátno, ktoré sa veľmi ľahko ovláda, T-32 SHIFT je pre vás ideálnym riešením. Len za pomoci pár pohybov viete prispôsobiť výšku stojana, ktorá sa vďaka zamykaciemu mechanizmu na mieste automaticky zafixuje.

Obrovskou výhodou tohto mobilného stojana je aj to, že ho dokáže poskladať jedna osoba a nepotrebuje na to žiadne špeciálne konštrukčné schopnosti.

Stojan T-32 SHIFT je kompatibilný s projekčnými plátnami MonoClip32 a Monoblox32.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox