Stretávajte sa kedykoľvek a kdekoľvek - Profesionálna videokonferencia na zapožičanie

Neisté časy. Spoločnosti sa snažia minimalizovať svoje náklady a zefektívniť funkčné procesy. Hľadajú riešenia komunikačných prepojení. Cieľom je vybaviť čo najviac vecí, v čo najkratšom čase, s čo najlepšími výsledkami a byť ziskoví.

Práve rušenie biznis stretnutí môže byť komplikáciou pre napredovanie mnohých firiem. Do karát im nehrá ani zatváranie hraníc a pribúdajúce obmedzenia do bežného i pracovného života.

Popredný integrátor audiovizuálnych technológií MediaTech Central Europe sa preto rozhodol poskytovať jeden zo svojich popredných produktov ako službu.

Prenájom profesionálnych zariadení pre zachovanie komunikácie so svetom. Vďaka videokonferencii sa presuniete do online priestoru a bezpečne môžete pokračovať vo svojich biznis aktivitách.

Zapožičanie takéhoto videokonferenčného riešenia vám zabezpečí  plánované výdaje, vždy moderný prístroj, ktorý je pravidelne aktualizovaný a na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť. Zároveň pri zapožičaní nestrácate čas študovaním komplikovaných návodov a inštaláciou, pretože o všetko sa postarajú profesionáli. Tí sú vám v prípade potreby neustále k dispozícii.

Projektový manažér vám navrhne optimálne riešenie a zaučí vašich ľudí na počkanie. PASS – Product as a service je nadčasovým riešením ak sa potrebujete spojiť  s klientmi, obchodnými partnermi či so zamestnancami. Tento spôsob vám ušetrí  množstvo času, plánovania a financií.

Kvalitné technické vybavenie sa stará o vysokokvalitný prenos obrazového aj zvukového signálu. Ide o skutočnú inováciu a nastavenie nových štandardov v efektívnej forme komunikácie.

 • Vhodná pre malé, strednéveľké firmy.
 • Možnosť umiestnenia do menšej zasadačky i veľkého priestoru.
 • Spojíte sa so svetom a biznis partnermi rýchlo a hneď.
 • Zefektívnenie komunikácie, šetrenie času a peňazí.
 • Inštalácia a podpora od profesionálov.
 • Intuitívne ovládanie, ktoré zvládne každý.
 • Zdravie vás a vašich kolegov na 1. mieste.
 • Presuniete sa do bezpečného online prostredia.
 • Vychutnáte si kvalitný zvukobraz.
 • Upevnenie vzťahov s kolegami a obchodnými partnermi.
 • Kúpte si, zapožičajte alebo využite náš leasing technológií.

Zapožičanie profesionálnej videokonferencie je skvelým nástrojom pre tých, ktorí chcú zažiť dotyk s inováciami, využiť možnosť efektívnej komunikácie, ušetriť peniaze za kúpu zariadenia, avšak chcú mať aj prípadnú možnosť jeho následného odkúpenia na leasing.

Odborný tím projektových manažérov spoločnosti MediaTech Central Europe navrhne najvýhodnejšie riešenie podľa špecifík klienta a je pripravený zodpovedať všetky potrebné otázky. Kontaktujte nás na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

WordPress Lightbox