Štúdiové reproduktory - Najnovší štandard v štúdiovom posluchu

Referenčný odposluchový systém je srdcom každého štúdia. Producenti, zvukoví majstri a hudobníci sa spoliehajú na referenčné reproduktory, aby presne reprodukovali to, čo bolo zaznamenané. Je to dôležitým faktorom pri počúvaní práce, aby ju mohli vylepšovať a zdokonaľovať.

dynaudio core series

Každý Dynaudio Core reproduktor bol navrhnutý a vyrobený v Dánsku. Od búšenia elektronických bicích a výbušných nízkofrekvenčných efektov v najnovšej filmovej ukážke až po najjemnejšie sláčikové pasáže a jemné vokály, Dynaudio Core dodajú vašim ušiam pravdu bez kompromisov. Ak to znie skvele, je to skvelé. Ak sa v mixe vyskytnú nedokonalosti, budete to ihneď počuť a môžete to rýchlo opraviť.

Už žiadne kontrolné počúvanie basov v aute! Totálne vyrovnané a presné stredové pásmo, aby vokály a dialógy skončili na tej optimálnej úrovni, pri počúvaní na akejkoľvek zvukovej aparatúre. Dynaudio Core sa vyznačujú precíznosťou v detailoch vo vysokých frekvenciách, ktoré ani po dlhom dni v štúdiu nespôsobujú ušiam únavu. Práve toto sú charakteristické znaky profesionálneho reproduktora Dynaudio a séria Core ich posúva na novú úroveň.

Svedkami nových technológií je napríklad nový výškový reproduktor Esotar Pro. Preberá všetko, čo zvukový majstri vedia a milujú z predchádzajúceho „soft-dome“ výškového reproduktora a pridávajú dômyselné nové zariadenie Hexis, na elimináciu rezonancií. Táto technológia novej generácie vyhladzuje frekvenčnú odozvu a minimalizuje nechcené rezonancie. Pripravte sa na počúvanie vecí, ktoré ste nikdy predtým nepočuli.

Aktívne, digitálne a úžasné

Spoločnosť Dynaudio je v popredí digitálneho spracovania v monitorovacích systémoch, odkedy uviedli sériu AIR v roku 2002. Tieto reproduktory boli ďaleko popredu, so sieťovými digitálnymi pripojeniami a pokročilými algoritmami spracovania.

Séria Core vychádza z tohto legendárneho dizajnu s najnovším DSP a AES3 digitálnym pripojením, vďaka čomu získate všetky vylepšenia, ktoré vychádzajú zo skúseností so sériou AIR. Séria Core obsahuje analógové aj digitálne vstupy so zjednodušeným (ešte použiteľnejším) nastavením DSP.

Pri použití analógových vstupov sa audio signál spracúva pri 192 kHz /24 bit. Čo poskytuje najpresnejšiu možnú reprodukciu. Zosilňovač triedy – D poskytuje silu a údernosť, a zároveň tie najjemnejšie detaily v basovom spektre, ktorým sú naše basové meniče dobre známe. Digitálne vstupy AES sú spracovávané v pôvodnom digitálnom formáte, navyše môžu byť synchronizované externým world clock signálom, pre správne zaradenie do infraštruktúry vášho existujúceho štúdia.

všetky reproduktory série Core

Vaše štúdio, vaša cesta

Flexibilita pri inštalácii je ďalším základným prvkom. Séria Core bola navrhnutá tak, aby každý reproduktor mohol byť umiestnený vodorovne alebo zvisle a mohol byť namontovaný na všetkých štyroch stranách kvôli možnostiam polohovania. Špeciálne podložky zapadajú do priehlbín na všetkých štyroch stranách skrinky, čo uľahčuje umiestňovanie reproduktorov podľa potreby bez poškodenia ich povrchovej úpravy alebo nosnej plochy. Podložky ich tiež udržiavajú stabilné. Táto flexibilita v spojení so štandardným držiakom VESA umožňuje postaviť pevnú zostavu v náročných štúdiových podmienkach. Sériu Core vyvíjalo Dynaudio viac ako 3 roky a sú jednoducho to najlepšie, čo kedy Dynaudio vyrobilo.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

WordPress Lightbox