Technológie pre hybridnú výučbu

Hybridná forma výučby – strašiak alebo budúcnosť? Kvalitne zvládnutá forma hybridnej výučby je budúcnosťou vzdelávania, kde môže škola či univerzita získať konkurenčnú výhodu.

Trend profesionálnych audio a video riešení pre potreby hybridnej výučby pozorujeme v zahraničí už dlhšie a je len otázkou času, kedy naplno prenikne aj k nám na Slovensko. Dôležitým aspektom hybridnej výučby je to, aby všetci študenti absolvovali plnohodnotnú hodinu – či sa nachádzajú fyzicky v triede alebo sa pripájajú diaľkovo online.

Mám záujem o riešenie

MediaTech-online-vyucba

Ovládanie technológií na jeden dotyk

V MediaTech modernizujeme školstvo a zjednodušujeme vyučujúci proces.

Pokrokové technológie, pomocou ktorých má vyučujúci možnosť vysvetľovať učivo písaním cez dotykovú tabuľu (čo sa zobrazuje aj žiakom cez videokonferenciu), či cez ich obľúbenú klasickú tabuľu a zároveň premietať prezentáciu. To a ešte oveľa viac v sebe zahŕňajú technológie pre online a offline výučbu, tzv. hybridnú výučbu.

Dôležitým aspektom pre kvalitnú výučbu v online alebo offline priestore je práve audio, t.j. zrozumiteľnosť hovoreného slova. Kvalitný zvuk sa docieli správnou kombináciou technológií, ako sú napríklad: priestorové mikrofóny, stolný mikrofón, kvalitný automatický mixér s echo cancellling, stropné reproduktory a akustické riešenie v miestnosti.

Iba správna kombinácia hore uvedených technológií vytvorí ten pravý a jedinečný zážitok z výučby.

MediaTech-distancna-vyucba

Systém technológií, ktorý funguje automaticky

Aké audio a video technológie sú potrebné pre hybridnú výučbu? Záleží od individuálnych potrieb školy a vyučujúceho, vo všeobecnosti sú pre hybridnú výučbu potrebné:

 • Špeciálne priestorové mikrofóny
 • PTZ kamera / profesionálna videokonferenčná kamera
 • Akustické riešenie
 • Ozvučenie
 • Interaktívna tabuľa
 • LCD displej
 • Videoprojekcia

Celý systém technológií funguje automaticky. Nainštalované audio a video technológie musia byť naprogramované user friendly, aby ich vyučujúci ovládal na jeden dotyk a sústredil sa na výučbu, nie na techniku.

Obráťte sa na nás aj Vy pri akejkoľvek požiadavke v oblasti audio a vizuálnych riešení. Zabezpečte si funkčnosť a zážitok z profesionálneho vyučovacieho procesu a doprajte ho i svojim študentom.

Radi Vaše požiadavky pretavíme do reality a vyriešime k spokojnosti. Kontaktujte nás na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Naši špecialisti Vás budú spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox