To najlepšie z InfoComm 2018

Aj tento rok sa náš tím zúčastnil najväčšej výstavy audiovizuálnych technológií InfoComm v americkom Las Vegas.

Výstava sa konala od 6. do 8. júna. Okrem prezentácie produktov mal náš tím skvelú príležitosť stretnúť našich partnerov a dodávateľov. Na InfoComm 2018 mohli návštevníci vidieť tisícky najlepších produktov z celého sveta a tiež sa zúčastniť odborných workshopov a prednášok.

Teraz vám prinášame z InfoComm 2018 to najlepšie.

Biamp

Náš dlhoročný partner Biamp na výstave InfoComm predviedol revolučný mikrofón Tesira TCM-1. Tento stropný mikrofón je určený k audioprocesorom Biamp Tesira. Mikrofón je vybavený technológiou beamtracking a má tri 120 stupňové zóny. Tie spolu zabezpečia plné 360 stupňové pokrytie priestoru. Vďaka technológii beamtracking sa mikrofón automaticky nasmeruje na toho, kto práve hovorí. Výhodou je aj možnosť nastavenia výšky mikrofónu. Mikrofón je ideálnym riešením pre huddle room, meeting room a konferenčné miestnosti. Momentálne Biamp tieto mikrofóny vyrába v bielej farbe, no čoskoro bude k dispozícii aj v čiernom prevedení.

Crestron

Jedným z najväčších vystavovateľov je spoločnosť Crestron. Na tohtoročnom InfoComm odprezentovala viacero svojich zariadení, najrevolučnejším z nich je Crestron Mercury. Creston MercuryTM je jedinečné all-in-one riešenie pre zasadacie miestnosti. Kombinuje všetky dôležité nástroje, ktoré sú potrebné pre plnohodnotné fungovanie firemnej komunikácie. Spája ľudí bez ohľadu na to, cez akú konferenčnú aplikáciu spolu komunikujú. Crestron Mercury je plnohodnotný VoIP konferenčný telefón, ktorý je plne kompatibilný s väčšinou SIP telefónnych systémov. Crestron Mercury je tiež konferenčným zariadením, ktoré je založené na webových aplikáciách, má zabudovanú kameru, mikrofón a reproduktor.

Jeho pokročilý dizajn poskytuje vysoko zrozumiteľnú komunikáciu pre každého účastníka okolo konferenčného stola.

Creston Mercury dokáže premeniť každý priestor na video-konferenčnú miestnosť jednoduchým prepojením USB s notebookom. Video konferenciu si jednoducho pripravíte na svojom laptope v aplikácii ktorá sa vám najviac hodí. Mercury podporuje všetky komunikačné rozhrania akými sú Skype® for Business, Cisco WebEx®, GotoMeeting®, Slack®, alebo iné webovými konferenčnými či UC aplikácie. Podporuje tiež bluetooth, room scheduling, bezdrôtové zdieľanie obrazu cez zabudovanú AirMediu.

AudioPressBox

A na záver nám nedá nespomenúť naše zariadenia AudioPressBox, ktoré sú určené na distribúciu audio signálu počas tlačových konferencií, prezentácií a iných podujatí. AudioPressBox dáva možnosť rečníkovi hovoriť iba do jedného mikrofónu a jeho prejav sa distribuuje v najvyššej kvalite, zrozumiteľne a bez výpadkov do všetkých audio vstupov zariadení, ktoré sa k APB pripoja. Vďaka zariadeniam AudioPressBox sa rečníkov prejav dostane v tom istom čase cez záznamníky viacerých novinárov, rádiá a prenosové vozy on-line do celého sveta. Hoci sú zariadenia AudioPressBox na trhu už niekoľko rokov, predsa len je na nich niečo nové. Tri zariadenia – APB-D116 R-D, APB-D216 R-D, APB D200 R-D majú integrované rozhranie Dante.

WordPress Lightbox