yamaha yvc 1000 mediatech

Vaše zvukové riešenie pre videokonferencie

Yamaha YVC-1000 je skupinové komunikačné zariadenie s jedinečnou technológiou pre optimalizáciu zvuku vhodné pre videokonferenčné hovory. YVC-1000 je výbornou voľbou do stredných a väčších zasadacích miestností.

Skupinové komunikačné zariadenie Yamaha YVC-1000 disponuje jedinečnou technológiou pre optimalizáciu zvuku a je možné rozšíriť až o 4 externé systémové mikrofóny (25 účastníkov).

Mám záujem o riešenie

Kľúčové vlastnosti

yamaha yvc 1000


Kryštalicky čistý zvuk

yamaha yvc 1000 mediatech


Možnosť rozšíriť o externé mikrofóny

mediatech yamaha yvc 1000


Jednoduché ovládanie

yamaha mediatech


USB a Bluetooth pripojenie

Rýchle a jednoduché prepojenie

Yamaha YVC-1000 sa skladá z oddelenej mikrofónnej a reproduktorovej jednotky. Vysoko výkonný reproduktor s plným rozsahom môže byť umiestnený blízko obrazovky, čo zaručí plynulú a prirodzenú komunikáciu na diaľku.

Zariadenie umožňuje rýchle a jednoduché prepojenie s počítačmi, smartfónmi, tabletmi a konferenčnými systémami pomocou USB, Bluetooth alebo RCA konektoru. Tieto cesty je možné kombinovať, dá sa tak teda komunikovať s viacerými účastníkmi naraz (napr. počas online konferencie je možné pripojiť viac účastníkov pomocou smartfónu s Bluetooth konektivitou).

Flexibilné možnosti použitia

Bezkompromisná kvalita zvuku

V štandardnej konfigurácii je tento model vhodný pre stredné konferenčné miestnosti. Na pokrytie väčších priestorov je možné pripojiť až štyri prídavné mikrofónne jednotky a dva externé reproduktory. Na vedenie seminárov alebo prednášok na diaľku je k zariadeniu možné pripojiť ručný mikrofón.

Funkcia automatickej kontroly zosilnenia zvuku  zvyšuje alebo potláča zosilnenie pre jednotlivé hlasy v závislosti od ich úrovne a vzdialenosti od mikrofónu. Zabezpečí sa tak, aby každý počul a každého bolo jasne počuť. Automatické riadenie zisku využíva HVAD technológiu pre zosilnenie iba ľudských hlasov. Funkcia umožňuje zreteľnú komunikáciu dokonca aj v hlučnom prostredí.

Redukcia okolitého hluku

Funkcia redukcie hluku potlačuje alebo eliminuje nežiadané zvuky zo zdrojov ako sú projektory, klimatizácia a iné. Trvalý šum je odstránený z okolitého zvuku tak, aby poslucháči počuli iba jasné a zrozumiteľné hlasy. Komunikácia sa tak stáva jasnejšou.

Automatický priestorový ekvalizér optimalizuje výstup z reproduktorov v reálnom čase tak, aby zodpovedal rozmerom a akustike akejkoľvek miestnosti. Kvalita zvuku je upravená automaticky na základe zvukového signálu aktuálneho hovoru. Pre každú miestnosť je tak zaručený adekvátny zvuk.

Na zaručenie efektívnej a jasnej obchodnej komunikácie YVC-1000 inteligentne eliminuje ozveny generované z reproduktorov v prostredí až do 20 kHz.

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme kompletné riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Audiokonferenčné riešenie YAMAHA YVC-1000 si môžete zakúpiť online priamo cez náš portál www.zvuk.sk, prípadne nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox