VicBooth Ultra: odhlučnený akustický priestor

Náš partner Vicoustic, jednotka na trhu akustických panelov vo svete, uviedla na trh novinku – Vicbooth Ultra – odhlučnený akustický priestor, ktorý si viete vyskladať podľa Vašich potrieb.

VicBooth Ultra je, univerzálny a modulárny zvukovoizolačný modul pre rôzne aplikácie za bezkonkurenčnú cenu.

Mám záujem o riešenie

akusticke-riesenie

Modulárne riešenie v najvyššej kvalite

Ak hľadáte priestor na nacvičovanie, nahrávanie alebo mixovanie hudby alebo spevu so zvukovou izoláciou a akustickou kvalitou, VicBooth Ultra ich spojí dokopy, do miestnosti, ktorá sa môže meniť veľkosť podľa vašich potrieb.

VicBooth Ultra je navrhnutý pre náročnú aplikáciu v profesionálnom audio prostredí.

Tvorba a nahrávanie hudby 

VicBooth Ultra bol špeciálne vyvinutý pre hudobný sektor, kde umelci často musia nájsť izolované miesto, aby mohli produkovať svoju prácu. Je ideálny pre hudobných profesionálov, ktorí potrebujú vynikajúce akustické výsledky, zvukovú izoláciu a všestrannosť.

akustiticke-riesenia
vicoustic-akustika-mediatech

Všestranné riešenie

Nahrávanie vokálov

Nahrávanie hlasových vystúpení nikdy nezneli ako vo vnútri VicBooth Ultra. Je ideálny pre spev, preklad, simultánne tlmočenie a ďalšie potreby hlasového záznamu.

Nácviky a skúšky

Hudobníci a zvukoví umelci môžu cvičiť a nahrávať s menším rušením zvuku z vonkajších zdrojov a bez rušenia vonkajšieho prostredia.

vicbooth-mediatech

Sme špecializovaná firma v oblasti akustiky. Navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Naši špecialisti Vás budú spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone