VICOFFICE - Vicoustic prináša akustické riešenie do kancelárií

Kvalita zvuku a akustika priestorov sú dnes problém s ktorým sa stretávame čoraz častejšie. Či už sú to hlučné zariadenia, ľudská komunikácia, písanie na klávesnici alebo len nadmerný šum prostredia, výsledok je rovnaký – hluk a rušenie. Nemusí však tomu tak byť !

Doplnky, ktoré dokážu oživiť a spestriť priestor môžu tiež výrazne zredukovať akustické problémy. Poskytujeme riešenia šité na mieru, kedy sa hlučné a nepríjemné prostredie dokáže zmeniť na komfortné a pokojné miesto.

Prečo by ste mali odhlučniť priestory?

 • nič neovplyvňuje zvuk viac ako akustika miestnosti

Myseľ sa snaží oddeliť priamy a odrazený zvukový signál, čo v realite nie je možné pretože odrazený zvuk prichádza k ušiam len s veľmi malým oneskorením. To spôsobuje únavu mysle, ktorá musí neustále pracovať a tým znižuje vašu efektivitu a komfort pri práci.

 • akustika je to prvé čo začnete vnímať

Hneď ako vstúpite do miestnosti ste zasiahnutý jej akustikou. Tá ovplyvňuje celkový dojem priestoru, či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle.

 • Pokiaľ je akustika neregulovaná – tvrdé povrchy a žiadna akustická úprava, cítite sa ťažký a stresovaný, čo má negatívny vplyv na výkonnosť organizmu.
 • Ak je akustika príliš tlmená, budete mať pocit stiesnenia a to tiež ovplyvňuje vašu prácu a vaše výsledky.

Čo prináša akustické vyváženie?

 • Ttlmenie zvukových odrazov čo zvyšuje zrozumiteľnosť pri konverzácií.
 • Ľudia vykonávajúci telefonáty respektíve video konferenčné hovory  nebudú rušiť ostatných.
 • Ideálne vyváženie hluku. Nedostatok hluku v pozadí vplýva negatívne na súkromie konverzácií, prílišný hluk má zas za následok úpadok koncentrácie a efektivity pri vykonávaní úloh.

Riešenia šité na mieru

 • Osobitné posúdenie oblastí podľa aktivít, ktoré sa v nich vykonávajú. Individuálnym akustickým vyvážením každého miesta dosiahnete vynikajúcich podmienok na pracovisku, čo zabezpečí maximálny komfort a sústredenosť pri práci. Vhodné akustické prvky spôsobujú zníženie množstva odrazeného zvuku a redukujú hluk.
 • A. recepcia
  B. konferenčná miestnosť
  C. malá zasadačka
  D. miestnosť na zábavu
  E. open office
  F. kancelária
  G. viacúčelová miestnosť
  H. kuchynka
  I. sklad, archív, technická miestnosť
  J. miestnosť na oddych
 • Správnym výberom akustických prvkov sa dosiahne optimálna hodnota dozvukov v každej miestnosti. Vaše konverzácie tak budú čisté a zrozumiteľné a ruch z vedľajších miestností alebo pracovných miest bude dostatočne tlmený. Už sa viac nebudete musieť prekrikovať a rušiť pri práci.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox
  Phone