fbpx

Aktuality

Vicoustic Academy vyhrala v kategórii Najlepšie príslušenstvo na HI-FI+ Awards

Spoločnosť Vicoustic, založená v roku 2007 v Portugalsku, patrí k svetovým lídrom  na trhu akustických riešení. Na Slovensku ju zastupuje spoločnosť Mediatech Central Europe, a.s. ako distribútor.

HI-FI+ Awards sú na High End Audio trhu už tradíciou, pretože ako hovoria organizátori: „Zmena je konštantná, a naše ocenenia musia tieto zmeny odrážať.  Každý rok, hodnotíme každú jednu kategóriu samostatne a vo výsledku  sa kategórie pridávajú alebo ubúdajú. To má za následok množstvo kategórií, ale o to je výsledok rozmanitejší , čo reflektuje aj samotný audio trh.“

Multifuzer DC2 od Vicoustic získal v spomínanej HI-FI+ Magazin Awards 2017 ocenenie v kategórii Najlepšie príslušenstvo a vyslúžil si skvelé hodnotenia. Portugalská spoločnosť má od svojho vzniku za cieľ poskytovať najlepšie produkty pre akustiku, a to s cieľom vylepšiť miestnosti, aby získali perfektný zvuk pri zachovaní najlepšieho dizajnu. Ukážkovým príkladom je víťaz – Multifuzer DC2, jednoduchý, ale efektívny dvojrozmerný difúzny panel, ktorý sa aplikuje na stenu alebo strop a poskytuje odrážanie zvuku vo vertikálnom aj horizontálnom smere za účelom bezchybného prekrytia zvuku v celej miestnosti.

Filozofiou spoločnosti Mediatech Central Europe a.s. je poskytovať iba špičkové služby a profesionálne produkty, ktoré našim zákazníkom zvýšia komfort a efektivitu v práci a pomôžu zvýšiť kvalitu ich života. Okrem profesionálnej úrovne a know-how sa tento cieľ dá dosiahnuť iba v spolupráci so špičkovými partnermi, akým je aj firma Vicoustic.

Zdielanie článku:
odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia