Vicoustic Academy - vyhrala v kategórii Najlepšie príslušenstvo na HI-FI+ Awards

Spoločnosť Vicoustic, založená v roku 2007 v Portugalsku, patrí k svetovým lídrom  na trhu akustických riešení. Na Slovensku ju zastupuje spoločnosť Mediatech Central Europe, a.s. ako distribútor.

HI-FI+ Awards sú na High End Audio trhu už tradíciou, pretože ako hovoria organizátori: „Zmena je konštantná, a naše ocenenia musia tieto zmeny odrážať.  Každý rok, hodnotíme každú jednu kategóriu samostatne a vo výsledku  sa kategórie pridávajú alebo ubúdajú. To má za následok množstvo kategórií, ale o to je výsledok rozmanitejší , čo reflektuje aj samotný audio trh.“

Multifuzer DC2 od Vicoustic získal v spomínanej HI-FI+ Magazin Awards 2017 ocenenie v kategórii Najlepšie príslušenstvo a vyslúžil si skvelé hodnotenia. Portugalská spoločnosť má od svojho vzniku za cieľ poskytovať najlepšie produkty pre akustiku, a to s cieľom vylepšiť miestnosti, aby získali perfektný zvuk pri zachovaní najlepšieho dizajnu. Ukážkovým príkladom je víťaz – Multifuzer DC2, jednoduchý, ale efektívny dvojrozmerný difúzny panel, ktorý sa aplikuje na stenu alebo strop a poskytuje odrážanie zvuku vo vertikálnom aj horizontálnom smere za účelom bezchybného prekrytia zvuku v celej miestnosti.

Filozofiou spoločnosti Mediatech Central Europe a.s. je poskytovať iba špičkové služby a profesionálne produkty, ktoré našim zákazníkom zvýšia komfort a efektivitu v práci a pomôžu zvýšiť kvalitu ich života. Okrem profesionálnej úrovne a know-how sa tento cieľ dá dosiahnuť iba v spolupráci so špičkovými partnermi, akým je aj firma Vicoustic.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox