VicStudio VMT Box: Set pre akustickú úpravu miestnosti

Prinášame VicStudio VMT Box, najnovšiu inováciu vyvinutú spoločnosťou Vicoustic pre segment audio produkcie.

Cieľom tohto najnovšieho akustického setu jen akusticky upraviť štúdio akustickým riešením profesionálne a zároveň jednoducho v jednom balení.

Mám záujem o riešenie

VicStudio-VMT-Box

Dizajn ako dôležitý faktor

VicStudio VMT Box je set na akustickú úpravu miestnosti vytvorený s cieľom zlepšiť akustické podmienky priestoru používaného ako domáce alebo projekčné štúdio.

Cieľom tohto najnovšieho akustického setu je profesionálne akusticky upraviť štúdio riešením len v jednom balení.  Akustické panely v tomto sete majú nielen excelentné parametre a vlastnosti, ale sú navyše enviromentálne udržateľným riešením – akustický VMT panely sú recyklovateľné.

VicStudio VMT Box je dostupné v troch rôznych povrchových úpravách, takže máte k dispozícii viac možností pri rozhodovaní o tom, aký vzhľad bude perfektne pasovať v rámci vašej miestnosti.

VicStudio-VMT-akustika
VicStudio-VMT

Výborné technické parametre

VicStudio VMT Box je vysoko výkonné akustické riešenie, ktoré bolo uvedené na trh tento rok.

VicStudio VMT Box bol vyvinutý spoločnosťou Vicoustic s cieľom dosiahnuť vysoko výkonnú akustickú absorpciu, a to aj v porovnaní s VicStudio Box vydaným v minulom roku, ako vidieť na grafickom obrázku.

VicStudio VMT Box obsahuje:

  • 6 x Flat Panel VMT
  • 6 x VicSpacers Plus
  • 4 x Multifuser DC2
  • 4 x VicFix Corner ( 2 sety VicFic Corner, použiteľné pre 2 panely)
  • 1 balenie lepidla

Potrebujete akusticky upraviť štúdio, kancelárie, komerčné priestory či reštauráciu? Sme špecializovaná firma v oblasti akustiky. Navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Naši špecialisti Vás budú spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox