logitech rally bar vizualizácia strednej zasadačky

Videokonferenčné riešenia Logitech


Sme autorizovaný partner Logitech

MediaTech je oficiálnym autorizovaným partnerom pre Logitech videokonferenčné produkty a riešenia. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti vybavenia zasadačiek audiovizuálnymi technológiami.


Riešenia pre každú miestnosť

Logitech ponúka široké portfólio videokonferenčných riešení pre malé, stredné až veľké miestnosti. Riešenia Logitech sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou obsluhou.


Dodávame komplexné služby

Videokonferenčné riešenie zabezpečíme od A po Z – cez návrh, inštaláciu, komplexnú podporu až po servis. Zabezpečíme to správne riešenie pre akúkoľvek situáciu a miestnosť.

Malá zasadacia miestnosť

Ideálnym riešením do menších zasadacích miestností je napríklad all-in-one videokonferenčné riešenie Logitech Rally Bar Mini.  Má kvalitný zvuk a video a zároveň flexibilné možnosti použitia.

Logitech Rally Bar Mini je dostupný v čiernom a bielom farebnom prevedení.

Pripojíte sa cez USB k akémukoľvek počítaču bez nutnosti inštalácie ďalšieho softvéru.
Môžete spustiť aj podporovanú videokonferenčnú aplikáciu – napríklad Zoom alebo Microsoft Teams priamo na zariadení bez nutnosti použitia počítača alebo notebooku.

Mám záujem o riešenie

Stredná zasadacia miestnosť

All-in-one pokrokové videokonferenčné riešenie Rally Bar od Logitech je ideálou voľbou do stredne veľkých miestností. Toto riešenie je možné rozšítiť o 3 externé mikrofóny a je kompatibilné s Vami používanou aplikáciou ako napr. Microsoft Teams alebo Zoom. Profesionálny zvuk a kamera zabezpečia, že Vás bude vždy perfektne vidieť a počut.

Konferenčný systém Rally Bar predstavuje praktické a ľahko ovládateľné zariadenie, vďaka ktorému môžete viesť videokonferencie bez najmenších problémov.

Mám záujem o riešenie

Veľká zasadacia miestnosť

Veľká zasadačka nazývaná i “board room“ vyžaduje audiovizuálne technológie, ktoré spĺňajú aj tie najkomplexnejšie požiadavky. Profesionálny modulárny videokonferenčný systém Rally Bar Plus je dobrou voľbou práve do veľkých miestností.

Videokonferenčné riešenie Logitech Rally Plus je maximálne flexibilné a prispôsobí sa akémukoľvek typu a tvaru veľkej miestnosti.

Logitech Rally Plus  prináša video v štúdiovej kvalite a bezkonkurenčnú čistotu hlasu.  Vďaka modulárnemu zvuku, premyslenému vedeniu káblov a luxusnému prevedeniu je Rally vhodné do každej veľkej miestnosti.

Mám záujem o riešenie

Hlavné benefity zariadení Logitech

Vysoká kvalita obrazu

Špičková kamera sa postará o ostrý obraz a zachytenie účastníkov videkonferencie vďaka 4K rozlíšeniu a optickému zoomu.

Krištáľovo čistý zvuk

Videkonferenčné zariadenia majú kvalitnú sústavu mikrofónov a reproduktorov, ktoré Vám vďaka umelej inteligencii zabezpečia, že Vás bude počuť jasno a zreteľne.

Flexibilný systém

Jednotlivé riešenia od Logitech sú ľahko prispôsobiteľné rôznym typom miestností. Podľa požiadaviek zákazníka sa videokonferenčný systém môže rozšíriť o ďalšie príslušenstvo.

Jednoduchá pripojiteľnosť.

Videokonferenčný hovor spustíte jednoducho priamo na zariadení alebo na svojom PC pripojenom cez USB.

Video

Kompatibilné s vami zvolenou platformou

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox