crestron-flex-telephone

Videokonferenčný MS TEAMS telefón budúcnosti

MS Teams videkonferencia na Vašom stole je tu! Prinášame jedinečnú hlasitú full duplexnú videokonferenčnú komunikáciu ukrytú v elegantnom stolnom prevedení. Komunikácia sa vyznačuje kvalitným zvukom a obrazom vo vysokom rozlíšení.

Videokonferenčný telefón má v sebe natívne zabudovanú platformu MS Teams.

Mám záujem o riešenie

Videokonferenčný telefón

Crestron-mediatech


Čistý zvuk

ikony_obraz


Kvalitný obraz

ikony_teams


Zabudovaná MS Teams platforma

SYNCHRONIZÁCIA S MICROSOFT TEAMS

Stolný telefón poskytuje prémiové riešenie telefónu typu voice-over-IP (VoIP) pre použitie s inteligentnou komunikačnou platformou Microsoft Teams. Ponúka širokopásmovú kvalitu zvuku HD a plne duplexný handsfree reproduktor v elegantnom stolovom prevedení. Je vybavený veľkým 8-palcovým farebným dotykovým displejom. K videokonferenčnému telefónu je možné pripojiť samostatné slúchadlá buď cez kábel alebo Bluetooth.

Každý telefón je možné synchronizovať s účtom Microsoft Teams, s kontaktmi, kalendárom, hlasovými správami a ďalšími preferenciami, ktoré si viete jednoducho nastaviť na dotykovej obrazovke telefónu.

crestron-flex-mediatech

KONFERENCIE VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ

Stolný videokonferenčný telefón  umožňuje konverzácie s vysoko zrozumiteľnou čistotou hlasu, či už hovoríte súkromne na slúchadle alebo náhlavnej súprave, alebo na konferenciách pomocou funkcie handsfree. Vysoko výkonná technológia AEC dosahuje transparentný plne duplexný výkon bez rušivých ozvien alebo šumu. Podpora širokopásmového zvukového kodeku umožňuje plnospektrálnu obojsmernú hlasovú komunikáciu. Slúchadlo je kompatibilné s načúvacím prístrojom, aby zaistilo optimálne zážitky pre jedincov so sluchovým postihnutím.

Využite pri hot desk-ing

V organizáciách zamestnávajúcich zdieľané pracovné miesta alebo kancelárie sa pracovníci môžu prihlásiť na ľubovoľnom stolnom telefóne pomocou svojho osobného účtu Microsoft Teams. Po prihlásení sa stav prítomnosti, kontakty, hlasová schránka a kalendár jednotlivca okamžite synchronizujú s jeho účtom.

Prinášame riešenia, ktoré menia a zefektívňujú spôsob práce a komunikácie. MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Pre viac informácií o videokonferenčnom stolnom telefóne so zabudovanou MS Teams platformou nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox