Videokonferenčný soundbar s kamerou

Profesionálny, elegantný a štýlový soundbar pozostávajúci z vysoko výkonného konferenčného hlasitého telefónu, inteligentnej 4K kamery a kvalitných smerových mikrofónov. To všetko v jednom zariadení, ktoré sa umiestňuje pod TV do prednej časti miestnosti s orientáciou na stred hlavného stola. Prepája sa cez USB kábel s počítačom na ktorom beží ľubovoľný komunikačný software ako napríklad Webex, Skype, Zoom alebo Microsoft Teams.

Mám záujem o riešenie

ELIMININUJE INŠTALÁCIU ĎALŠÍCH ZARIADENÍ

Špičkové videokonferenčné „front-of-room“ zariadenie Crestron® UC Video Conference eliminuje potrebu dodatočnej inštalácie ďalších mikrofónov, reproduktorov alebo kamier. Tento videokonferenčný soundbar s kamerou predstavuje all-in-one videokonferenčné riešenie, ktoré v sebe integruje všetky dôležité prvky pre videokonferenciu s kvalitným zvukom a obrazom.

Inteligentný zvukový panel, ktorý je pripevnený na stene, na stojane alebo umiestnený na skrini pod displayom , nielen že vyzerá skvele, ale ešte lepšie znie a to v akomkoľvek malom až strednom konferenčnom priestore.

BUDE VÁS SKVELO POČUŤ

Vysokovýkonné stereofónne reproduktory, adaptívny mikrofónový panel formujúci lúče jednotlivých  mikrofónov a pokrokové digitálne spracovanie signálu poskytujú výnimočný plne duplexný výkon hlasitého telefónu s vysoko zrozumiteľnou čistotou hlasu bez ozveny.

Zariadenie disponuje 4 mikrofónmi, ktoré sa aktívne zameriavajú na toho, kto práve hovorí. Vďaka tejto funkcii budete mať istotu, že každého jedného účastníka videokonferencie bude počuť čisto a jasne. Automatická funkcia pre elimináciu ozveny a pokročilý hlasový procesing zabezpečujú hladkú a prirodzenú konverzáciu.

Okrem štyroch mikrofónov má zariadenie Crestron aj 6 integrovaných reproduktorov presne dimenzovaných na hlasový prejav, takže sa môžete spoľahnúť na maximálnu čistotu a zrozumiteľnosť.

BUDE VÁS SKVELO VIDIEŤ

Vďaka inteligentnej kamere s rozlíšením 4K so širokouhlým záberom až 120° budú v zábere všetci ľudia v miestnosti či už sedia blízko pri kamere, alebo ďaleko od seba. Vďaka umelej inteligencií zabudovanej v kamere sa zariadenie postará o to, aby vás druhá účastníckej strana videla vždy v tom najlepšom možnom zábere.

Kamera si sama automaticky vyberá hovoriacich účastníkov, ale zároveň zohľadňuje počet a vzdialenosti účastníkov videokonferencie. V prípade príchodu, alebo odchodu účastníka videokonferencie sa obraz opäť automaticky sám nastaví tak, aby zohľadnil práve aktuálny počet a umiestnenie osôb v miestnosti.

Všetky tieto automatické úpravy sa dejú s ohľadom na plynulé a prirodzené zobrazovanie tak, aby to nepôsobilo rušivo pre pohľad druhej účastníckej strany.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI


All-in-one
videokonferencia


Širokouhlé pole

mikrofónov


Širokouhlé

zorné pole


Vstavaná kamera

Huddly IQ

All-in-one videokonferenčný soundbar s kamerou od Crestron predstavuje kompletné riešenie pre video-konferenčné hovory. Zariadenie má 180 ° pole automatických mikrofónov s adaptívnym tvarom lúčov s diaľkovým snímaním a automatickou optimalizáciou. Vysokovýkonné stereofónne reproduktory produkujúce plnú, bohatú ale hlavne prirodzenú kvalitu zvuku. Pokročilá technológia AEC a DSP  poskytuje výnimočný plne duplexný zvuk so zrozumiteľnou obojsmernou kvalitou hlasu bez ozveny. Vstavaná kamera Huddly IQ ™ predstavuje prémiovú konferenčnú kameru so vstavanou umelou inteligenciou.

Zariadenie má širokouhlú kameru, ktorá zachytí celú miestnosť a disponuje automatickým digitálnym ZOOM-om , ktorý automaticky detekuje ľudí a perfektne ich „vsadí“ do celkového záberu. Rozlíšenie videa – Full HD 1080p.  USB 3.0 poskytuje zvukové a obrazové pripojenie prostredníctvom jediného rozhrania USB. Plug & Play – kompatibilita so všetkými bežnými platformami počítačových OS, na ktorých je spustený akýkoľvek softvér pre webové konferencie. Soundbar má integrovanú sklopnú montážnu konzolu, ktorá zjednodušuje inštaláciu na stenu.

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme kompletné riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Videokonferenčný soundbar s kamerou si môžete objednať objednať priamo cez portál zvuk.sk, prípadne nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox