Work SN8 - nové reproduktory pre elegantné inštalácie

Španielsky výrobca profesionálnych audio a osvetlovacích zariadení WORK PRO AUDIO odhalil na výstave InfoComm 2018 v Las Vegas sériu štýlových, vysoko výkonných reproduktorov pre inštalácie – SoundNut . Prvý produkt SN8 disponuje výkonom 400/800 w, 8-palcovým meničom a je určený na verné reprodukovanie zvuku s plochou frekvenčnou odozvou od 61 Hz do 19 kHZ, pričom poskytuje rovnomerný zvukový prejav až v 90-stupňovom uhle vyžarovania. Samotný reproduktor ponúka inovatívnu, bezrámovú a bezskrutkovú magnetickú mriežku, ktorú je možné oddeliť v priebehu niekoľkých sekúnd pre umožnenie prístupu k ovládačom. Kryt môže byť prispôsobený tak, aby farebne ladil s inštalačným prostredím. S hmotnosťou iba 8 kg, priemerom 290 mm a výškou 365 mm je SN8 naozaj kompaktný a nízkoprofilový reproduktor, ktorý vyniká pri inštalačných riešeniach, ktoré majú nároky na odolnosť, rozmery a čistú zvukovú reprodukciu zároveň.

Každý chce výkonné reproduktory do inštalácií, ale pritom musia byť čo najviac nenápadné – a samozrejme musia mať zároveň skvelý zvuk,“ vysvetľuje Juan Jose Vilasales director spoločnosti WORK PRO AUDIO. „Náš dizajnérsky tím tvrdo pracoval na vytvorení optimálnej kombinácie týchto parametrov – a výsledkom je nová séria SoundNut. Sú to reproduktory, ktoré sú malé a dostatočne nenápadné na to, aby ste ich mohli zakomponovať v rámci svetelnej inštalácie, ale dostatočne veľké na to, aby ponúkli požadovaný výkon, čistotu zvuku a uhol vyžarovania.

Viac o reproduktoroch sa dočítate na našom e-shope a čoskoro sa stanú aj súčasťou našich inštalácií.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox