Yamaha YVC–300 - USB & Bluetooth prenosný konferenčný telefón

Yamaha YVC – 300 je prenosné komunikačné zariadenie vhodné na používanie najmä pre malé skupiny ľudí. V porovnaní s inými prenosnými zariadeniami, Yamaha YVC – 300 poskytuje kvalitný zvuk pre celú huddle room, či malú konferenčnú miestnosť tak, že užívatelia nie sú nútení byť v blízkosti zariadenia, aby sa navzájom počuli.

Zariadenie je ideálna voľba pre všetkých, ktorí potrebujú kvalitné riešenie pre svoju komunikáciu, a to bez nutnosti akýchkoľvek ďalších nákladov na vybavenie konferenčnej miestnosti alebo open spacu.

Tri možnosti pripojenie robia z YVC – 300 univerzálny konferenčný telefón. Samozrejmosťou je aj vysoko kvalitný a výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý zvuk a vysoký výstupný výkon – až do 91 decibelov, čo uľahčuje rozpoznanie hlasu.

Najsilnejší zvuk

Najčistejší zvuk a najväčší rozsah hlasitosti vo svojej triede medzi telefónmi napájanými cez USB, oproti svojmu predchodcovi PJP-20 UR je hlasitosť zvýšená takmer dvojnásobne. Vysoký výstupný výkon 91 dB a frekvenčná šírka prehrávacieho pásma od 190 Hz až do 20 000 Hz, vďaka čomu užívateľ počuje širokú škálu zvukov. Vďaka uvedenému zariadenie ponúka komunikáciu so zreteľným bezchybným zvukom.

Flexibilné pripojenie

Zariadenie sa jednoducho pripojí s PC, inteligentným telefónom, tabletom i s video konferenčným systémom. Jednoduché pripojenie prostredníctvom USB pre video – konferenciu na PC, cez Bluetooth pre audio konferenciu pri použití smartphonu, či cez audio I/O terminál pre video-konferencie. Veľkou výhodou sú aj spomínané tri rozhrania, ktoré umožňujú prístup a pripojenie k rôznym druhom zariadení, či k video konferenčným systémom.

NFC kompatibilita a bezchybné Bluetooth pripojenie

Smartfóny a tablety, ktoré sú NFC kompatibilné sa vedia jednoducho pripojiť cez Bluetooth bez akýchkoľvek ďalších zbytočných nastavení.

WordPress Lightbox