Získali sme certifikácie PSNI Global Deployment a Global Service

S potešením oznamujeme, že MediaTech získal certifikácie PSNI Global Deployment a Global Service. Tieto certifikácie zabezpečujú, že zákazníci dostanú štandardizovaný prístup k službám, integrácii a servisu audiovizuálnych technológií bez ohľadu na to, kde na svete sa ich projekt nachádza, pretože spolupracujú s certifikovaným integrátorom z PSNI Global Alliance.

MediaTech je od októbra 2020 exkluzívnym a zároveň jediným slovenským členom PSNI Global Alliance – celosvetovo najuznávanejšej sieti AV integrátorov, výrobcov, distribútorov a servisných partnerov.

„Sme hrdí, že MediaTech Central Europe bol certifikovaný pre globálne nasadenie v rámci PSNI.“

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech

MediaTech sa získaním certifikátov pripája k elitnej skupine certifikovaných členov PSNI.

„Sme hrdí, že MediaTech Central Europe bol certifikovaný pre globálne nasadenie v rámci PSNI. Táto certifikácia nám umožňuje pracovať v synchronizácii s ostatnými integrátormi a zaručiť tak, že klientovi budú poskytnuté tie najlepšie služby, štandartizovaný prístup a profesionálna integrácia audiovizuálnych technológií, bez ohľadu na to z ktorej krajiny pochádza. Zákazníkovi bude teda dodaný ten najlepší výsledok,“ hovorí Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech.

„Zavedením tohto certifikačného procesu si zákazníci môžu byť istí, že vždy získajú rovnaké štandardizované a vynikajúce služby v jednotlivých regiónoch a krajinách“ povedal Chris Miller, výkonný riaditeľ PSNI Global Alliance.

PSNI Global Alliance zastupuje viac ako 200 licencovaných servisných a integračných firiem po celom svete. Pokrýva všetkých šesť kontinentov a je najväčšou globálnou sieťou audiovizuálnych integrátorov na svete. PSNI Global Alliance spája tie najlepšie AV spoločnosti a umožňuje im pracovať ako jeden celok a prinášať škálovateľné a štandardizované technologické riešenia kdekoľvek. PSNI je najväčšou celosvetovou sieťou odborníkov v oblasti audiovizuálnych technológií

„Zavedením certifikačných procesov si zákazníci môžu byť istí, že vždy získajú rovnaké štandardizované a vynikajúce služby v jednotlivých regiónoch a krajinách“

Chris Miller, výkonný riaditeľ PSNI Global Alliance

Na získanie certifikácie PSNI Global Deployment a Global Service sme museli oficiálne preukázať zvládnutie medzinárodných postupov globálneho nasadenia v audiovizuálnej oblasti.

Oblasti zručností zahŕňajú zmluvy, stretnutia, dizajn, programovanie, školenia koncových používateľov, projektové šablóny, projektovú dokumentáciu, pracovný postup projektu, výbornú servisnú podporu a ďalšie.

Viac o PSNI Global Alliance na www.psni.org

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox