Akustické panely - Nové dizajnové vzory

Spoločnosť Vicoustic predstavila na výstave ISE Europe 2020 v Amsterdame nové dizajnové vzory akustických panelov kolekcie VMT. Práve vzory prírodných kameňov sú v dnešnej dobe veľmi obľúbeným a vyhľadávaným dizajnovým prvkom do miestností. Dizajnové vzory sú navrhnuté v spolupráci s Mercadom da Pedra, ktorý je popredným špecialistom na luxusé kamene v Portugalsku.

akustické panely - prírodný kameň

Ideláne riešenie do rezidenčných a komerčných priestorov

Návrhu nových dizajnových vzorov predchádzal intenzívny fotografický prieskum prírodných kameňov, na základe ktorého bol Vicoustic schopný replikovať vzory najžiadanejších kameňov do popredných akustických panelov.

Akustické panely VMT sú vyrobené z vlny VicPET a sú vyrábané hlavne z recyklovaného plastového odpadu (65%), čo vedie k environmentálne udržateľnému riešeniu. Táto netkaná textília bola jemne doladená spoločnosťou Vicoustic pre vynikajúcu akustiku pri stredných a vysokých frekvenciách.

akustický materiál - patagónia
akustický materiál - mesačná šedá

Akustické panely VMT sú umývateľné, odolné a ľahko rezateľné. Inštalujú sa lepením na steny, alebo odnímateľným lepením obojstrannými páskami. Sú ideálnym riešením do rezidenčných aj komerčných priestorov. S dizajnovými riešeniami akustických panelov máte možnosť integrovať akustiku so vzhľadom luxusných prírodných kameňov do vami dizajnovej miestnosti.

Pozrite si  nové vzory kameňov akustických panelov:

vicoustic - mesačná šedá
vicoustic - calacatta cremo
akustický panel prírodný kameň - čierny hematit

Dizajnové akustické panely sú k dispozícii v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach.

vicoustic - natural stone - magická hnedá
akustika - prírodný kameň - patagónia
vicoustic - port black

Základné modely akustických panelov si môžete objednať priamo cez portál www.zvuk.sk.

Pre nové modely veľkoplošných panelov, dodávané vzory a pomoc s návrhom akustiky nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox