AKUSTIKA DO KANCELÁRIÍ - Akustické riešenia do pracovných priestorov

Akustika je dôležitým prvkom pri riešení zvuku v priestore. Zlá alebo žiadna akustika v kancelárskych priestoroch má negatívny vplyv na produktivitu práce. Od veľkých priestorov, ako sú open office a call centrá, až po menšie priestory, ako sú zasadačky a mobilné kancelárie, má každé prostredie vlastné špecifické požiadavky.

Význam akustiky v pracovných priestoroch

Správne zvolené akustické riešenie dokáže oživiť a spestriť priestor a taktiež výrazne zredukovať akustické problémy a zvýšiť produktivitu práce. Rušivý hluk sa nachádza takmer v každých kancelárskych priestoroch – zvonenie telefónov, telefonovanie, rozprávanie sa kolegov medzi sebou alebo hluk z tlačiarní. Tieto aspekty sú súčasťou kancelárskeho života, napriek tomu, že sú pre pracovníkov obzvlášť rušivé a prispievajú k nízkej produktivite. Moderné kancelárie sú často bez priečok a skríň a pracovníci počujú konverzácie v okolí. Štúdie ukázali, že produktivita pracovníkov je závislá od hluku v priestore. Ruch okolia znižuje produktivitu pracovníkov o 66 %. Správnym výberom akustických prvkov sa dosiahne optimálna hodnota dozvukov v každej miestnosti. Vaše konverzácie tak budú čisté a zrozumiteľné a ruch z vedľajších miestností alebo pracovných miest bude dostatočne tlmený. Už sa viac nebudete musieť prekrikovať a rušiť pri práci.

Akustické riešenia v office priestoroch

Náš partner, spoločnosť Vicoustic, vyvinula radu produktov špeciálne navrhnutých tak, aby pomohli moderným kanceláriám dosiahnuť dobré vnútorné akustické podmienky, ktoré zvyšujú kreativitu a produktivitu na pracovisku. Patria sem rady VicOffice, VMT a Ultra. Tieto inovatívne, kvalitné a moderné produkty sú k dispozícii v rôznych farbách a tvaroch a premenia akýkoľvek pracovný priestor na zážitok.

Stiahnite si najnovší katalóg akustických produktov do office priestorov, kde si môžete detailne pozrieť rôzne modely, tvary a vzory akustických produktov aj s reálnymi aplikáciami.

Základné modely akustických panelov si môžete objednať priamo cez portál www.zvuk.sk.

Sme špecializovaná firma v oblasti akustiky. Navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie priestorov podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox