Biamp - 3 mikrofónne riešenia pre vašu zasadačku

Spoločnosť Biamp predstavila 3 inovatívne a moderné priestorové mikrofóny určené pre zasadačky. S využitím technológie Beamtracking™ (smerovania zvuku) dokážu automaticky sledovať hlas rozprávajúceho aj v prípade, že sa pohybuje po miestnosti. Pokrývajú 360° okolo seba a zaručujú tak dokonalý príjem čistého, neskresleného zvuku z celého priestoru zasadacej miestnosti pre všetkých účastníkov audio/videokonferencie. Odpadá tak nutnosť inštalácie viacerých mikrofónov pre dosiahnutie kvalitného zvukového príjmu.

Meeting room

Okrem aktívneho smerovania mikrofónov a inteligentného prepínania medzi účastníkmi diskusie, zabezpečujú mikrofóny Biamp aj potlačenie ozveny a ďalších rušivých zvukov z okolia. Druhá strana má tak pocit akoby ste stáli priamo pred ňou.

Vynikajúci výkon, elegantný dizajn, variabilita riešení

Svoju kreativitu nemusíte obmedzovať pri výbere správneho zariadenia. Variabilitu inštalácií zaručujú 3 typy mikrofónov. Okrem toho je nespornou výhodou aj „jednokáblové“ riešenie, ktoré zjednodušuje inštaláciu a minimalizuje množstvo káblov v zasadacej miestnosti. Všetky predstavené zariadenia disponujú LED diódou upozorňujúcou na stav zariadenia (on/off/mute).

Biamp TCM-1 závesný mikrofón

Biamp Parlé TCM-1 je mikrofón určený na montáž a zavesenie zo stropu. S priemerom 13 cm a váhou iba 390 g toto zariadenie povýši vašu zasadačku o level vyššie. Nadčasový a moderný dizajn v kombinácii s technológiou spoločnosti Biamp urobí z každého vášho rozhovoru zážitok. Jednoduchá montáž a používanie je ďalšou pridanou hodnotou mikrofónu. Na výber máte z dvoch farebných prevedení (biela a čierna).

Biamp TCM-X stropný mikrofón
Biamp TTM-X stolný mikrofón

Biamp Parlé TCM-X je mikrofón určený na montáž do stropu. Má praktické rozmery (15 cm) s možnosťou výberu z dvoch farebných prevedení (biela a čierna). Samozrejmosťou je „jednokáblové“ riešenie pre uľahčenie montáže a používania.

Posledným do rodiny Biamp zariadení je Parlé TTM-X – mikrofón určený na stôl do zasadacej miestnosti. V dvoch farebných prevedeniach (biela a čierna) a s malými rozmermi (priemer 12 cm) sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej zasadačky alebo huddle room. TTM-X splynie s priestorom tak prirodzene, že budete mať pocit, akoby mikrofón prakticky „zmizol“. Zariadenie tiež disponuje praktickou funkciou mutovania (manuálneho vypnutia a zapnutia zvuku) dotykom.

Huddle room

Zaujal vás
tento článok?

Ak vás mikrofónne riešenia pre zasadačky od spoločnosti Biamp zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac o možnosti integrácie ich do svojich priestorov, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox