Biamp - 3 mikrofónne riešenia pre vašu zasadačku

Spoločnosť Biamp predstavila 3 inovatívne a moderné priestorové mikrofóny určené pre zasadačky. S využitím technológie Beamtracking™ (smerovania zvuku) dokážu automaticky sledovať hlas rozprávajúceho aj v prípade, že sa pohybuje po miestnosti. Pokrývajú 360° okolo seba a zaručujú tak dokonalý príjem čistého, neskresleného zvuku z celého priestoru zasadacej miestnosti pre všetkých účastníkov audio/videokonferencie. Odpadá tak nutnosť inštalácie viacerých mikrofónov pre dosiahnutie kvalitného zvukového príjmu.

Meeting room

Okrem aktívneho smerovania mikrofónov a inteligentného prepínania medzi účastníkmi diskusie, zabezpečujú mikrofóny Biamp aj potlačenie ozveny a ďalších rušivých zvukov z okolia. Druhá strana má tak pocit akoby ste stáli priamo pred ňou.

Vynikajúci výkon, elegantný dizajn, variabilita riešení

Svoju kreativitu nemusíte obmedzovať pri výbere správneho zariadenia. Variabilitu inštalácií zaručujú 3 typy mikrofónov. Okrem toho je nespornou výhodou aj „jednokáblové“ riešenie, ktoré zjednodušuje inštaláciu a minimalizuje množstvo káblov v zasadacej miestnosti. Všetky predstavené zariadenia disponujú LED diódou upozorňujúcou na stav zariadenia (on/off/mute).

Biamp TCM-1 závesný mikrofón

Biamp Parlé TCM-1 je mikrofón určený na montáž a zavesenie zo stropu. S priemerom 13 cm a váhou iba 390 g toto zariadenie povýši vašu zasadačku o level vyššie. Nadčasový a moderný dizajn v kombinácii s technológiou spoločnosti Biamp urobí z každého vášho rozhovoru zážitok. Jednoduchá montáž a používanie je ďalšou pridanou hodnotou mikrofónu. Na výber máte z dvoch farebných prevedení (biela a čierna).

Biamp TCM-X stropný mikrofón
Biamp TTM-X stolný mikrofón

Biamp Parlé TCM-X je mikrofón určený na montáž do stropu. Má praktické rozmery (15 cm) s možnosťou výberu z dvoch farebných prevedení (biela a čierna). Samozrejmosťou je „jednokáblové“ riešenie pre uľahčenie montáže a používania.

Posledným do rodiny Biamp zariadení je Parlé TTM-X – mikrofón určený na stôl do zasadacej miestnosti. V dvoch farebných prevedeniach (biela a čierna) a s malými rozmermi (priemer 12 cm) sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej zasadačky alebo huddle room. TTM-X splynie s priestorom tak prirodzene, že budete mať pocit, akoby mikrofón prakticky „zmizol“. Zariadenie tiež disponuje praktickou funkciou mutovania (manuálneho vypnutia a zapnutia zvuku) dotykom.

Huddle room

Zaujal vás
tento článok?

Ak vás mikrofónne riešenia pre zasadačky od spoločnosti Biamp zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac o možnosti integrácie ich do svojich priestorov, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

WordPress Lightbox