Crestron Fusion - spoľahlivý manažér pre vaše priestory

Stalo sa vám už niekedy, že ste si naplánovali stretnutie vo vašej meeting room a keď sa malo uskutočniť, mal tam zrazu stretnutie niekto iný? S Crestron Fusion sa do takejto nepríjemnej situácie nedostanete.

Či už máte vo vašej firme jednu alebo viac meetingoviek, veľmi jednoducho sa môže stať, že si s kolegami naplánujete rôzne stretnutia či konferencie v rovnaký čas a na rovnakom mieste. Hoci sa to na prvý pohľad môže zdať ako banálny problém, klient či obchodný partner, ktorý k vám príde na stretnutie, alebo ten, ktorý sedí pred počítačom na druhom konci sveta a čaká na videokonferenciu, sa asi veľmi nepoteší. A určite vám to nepridá ani na profesionalite či dôveryhodnosti.

Jednoduchým riešením takýchto situácií je Crestron Fusion, ktorý spĺňa 4 základné funkcie  – je monitorovacím a plánovacím softvérom, monitoruje miestnosti, zaznamenáva a zhromažďuje údaje o zariadeniach v miestnostiach a disponuje kalendármi, vďaka ktorým sa môžete spojiť aj s inými používateľmi a naplánovať meeting spoločne.

Na dotykovej obrazovke, ktorá je umiestnená pred meeting room, si môžete miestnosť zarezervovať priamo na mieste, alebo aplikáciou v telefóne rovno od vášho pracovného stola či dokonca doma z obývačky. Z obrazovky sa viete priamo presmerovať na najpopulárnejšie plánovacie kalendáre Microsoft® Exchange, Office 365®, and G Suite®.

Stretnutie si môžete naplánovať ešte podrobnejšie – zadáte počet osôb, ktoré sa meetingu zúčastnia, alebo vyberiete zariadenia, ktoré budete využívať. Meeting môžete aj pomenovať. Pokiaľ máte na vašom pracovisku toľko meetingoviek, že neviete, ktorá je pre vaše stretnutie tá správna, Crestron Fusion vám pomôže aj s týmto problémom. Stačí, ak v systéme vyfiltrujete všetky vaše požiadavky a ten už pre vás sám vyberie pre vás ten najvhodnejší priestor.

Prehľadnosť obsadenosti miestností môžete pozdvihnúť ešte na vyššiu úroveň, ak sa rozhodnete nad dvere každej miestnosti nainštalovať aj  signalizačné svetlo, vďaka ktorému bude jasne viditeľné, že v danej miestnosti prebieha meeting. Obsadenosť či neobsadenosť miestnosti signalizuje červené a zelené svetlo. A tak sa vám nestane, že by vás počas dôležitého rokovania niekto vyrušil.

Ak chcete aj vy mať vo vašich meetingoch poriadok, ozvite sa nám a my pre vás pripravíme riešenie na mieru.

Zaujala vás
táto novinka?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox