Dizajnové akustické panely

Spoločnosť Vicoustic, ktorá je našim partnerom v oblasti akustiky, neustále sleduje svetové trendy a  preukazuje svoju dynamiku prinášaním stále nových dizajnových vzorov populárnych akustických panelov Flat Panel VMT.

Súčasné dizajnové trendy v akustike

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom. Vicoustic do svojho portfólia obľúbených akustických panelov Flat Panel VMT doplnila novú kolekciu Natural Woods a Natural Stones. Vzory v nových kolekciách odzrkadľujú súčasné dizajnové trendy.

Inovatívny akustický materiál VicPET Wool

Dizajnové akustické panely Flat VMT predstavujú revolučný produktový rad, ktorý sa hodí do domácností i do komerčných priestorov. Flat Panel VMT je vyrobený z VicPET Wool – materiálu, ktorý sa vyrába predovšetkým z recyklovaných plastových fliaš. Vďaka inovatívnej technológii farbenia môže Flat Panel VMT simulovať betón, mramor, drevo a rôzne iné materiály a tak dosiahnuť úžasný a realistický vzhľad v akomkoľvek prostredí.

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti akustiky. Navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie priestorov podľa Vašich požiadaviek.

Flat Panel VMT je dostupný v rôznych veľkostiach. Všetky vzory Flat Panel VMT si môžete v základnej veľkosti objednať priamo cez portál zvuk.sk.

Pre modely veľkoplošných panelov, dodávané vzory a pomoc s návrhom akustiky nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox