MediaTech bol súčasťou medzinárodnej
konferencie PSNI Global Alliance

MediaTech bol súčasťou medzinárodnej konferencie PSNI Global Alliance

Benátky sa na 3 dni stali domovom najlepších svetových audiovizuálnych firiem

MediaTech sa ako člen PSNI Global Alliance zúčastnil medzinárodného ročného stretnutia všetkých členov aliance v talianskych Benátkach. Sme hrdí, že sme súčasťou úžasného celosvetového tímu a audiovizuálne technológie posúvame na Slovensku na svetovú úroveň.

„Byť súčasťou tímu PSNI Global Alliance je skutočné privilégium. Sme hrdí,že naše znalosti a skúsenosti sme posunili na medzinárodnú úroveň.“

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech

Spolu s našimi 170 inšpirujúcimi kolegami v PSNI Global Alliance, ktorí sú zástupcovia najlepších audiovizuálnych spoločností z celého sveta, sme strávili 3 fanstastické dni v Benátkach plné networkingu, prezentácií a zdieľania si skúseností a vedomostí z rôznych kútov sveta.

Hlavnou témou konferencie bola budúcnosť audiovizuálnych technológií v rýchlo meniacom sa svete. Napriek výzvam, ktorým všetci aktuálne čelíme, význam kvalitných riešení v oblasti audiovizuálnych technológií neustále rastie. V rámci panelových diskusií sme sa tiež venovali hybridnému pracovnému prostrediu a budúcnosti moderných kancelárskych priestorov.

Naši odborníci sú Vám k dispozícii pre návrh audiovizuálneho riešenia. Obráťte sa na nás s dôverou.

Čo to vlastne PSNI Global Alliance je? Akú úlohu v nej zohráva MediaTech ?

PSNI Global Aliance je sieť audiovizuálnych spoločností z celého sveta, ktoré spolupracujú na medzinárodných projektoch a pomáhajú si v zahraničných inštaláciách. PSNI Global Alliance združuje najlepších systémových integrátorov a výrobcov audio a video technológií. Spolu reprezentujeme jeden medzinárodný unifikovaný tím, ktorý sa sústreďuje na poskytovanie najlepších riešení pre medzinárodných klientov.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox