Technológia DANTE - implementovaná do našich zariadení AudioPressBox

Sme hrdí na to, že MediaTech sa so svojou divíziou AudioPressBox (vyrábajúcou distribučné audio zosilňovače pre tlačové konferencie) stal zmluvným licenčným partnerom Audinate.

MediaTech do svojich produktov AudioPressBox, ktoré vyrába pre celý svet ako líder v AudioPressBox technológiách, zakomponoval technológiu Dante a zaradil sa k lídrom na trhu ako Meyer Sound, Sony, Yamaha, Bose, Biamp, Shure a iné.

Audinate je popredným poskytovateľom profesionálnych technológií digitálneho zvukového pripojenia na celom svete.

Na základe štandardov používaných v IT svete vytvorili inžinieri v Audinate protokol Dante. Ide o viackanálovú technológiu digitálnych mediálnych sietí s takmer nulovou latenciou a synchronizáciou. Platforma Dante spoločnosti Audinate distribuuje digitálne audio signály cez počítačové siete a je navrhnutá tak, aby preniesla výhody IT siete do profesionálneho audio a video priemyslu.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox