MediaTech súčasťou medzinárodného

stretnutia  PSNI Global Alliance

MediaTech súčasťou medzinárodného stretnutia PSNI Global Alliance

Stretnutie najväčšej svetovej aliancie audiovizuálnych spoločností vo Vancouveri

MediaTech sa zúčastnil medzinárodného stretnutia PSNI Global Alliance, ktoré sa konalo v meste Vancouver, Kanada. MediaTech je jediným slovenským certifikovaným členom tejto najväčšej svetovej aliancie systémových integrátorov audiovizuálnych technológií.  Sme hrdí, že sme súčasťou úžasného celosvetového tímu a audiovizuálne technológie posúvame na Slovensku na svetovú úroveň.

PSNI Global Alliance je najväčšia svetová aliancia, ktorá združuje najlepšie audiovizuálne spoločnosti z celého sveta. PSNI Global Alliance združuje systémových integrátorov, ktorých špecializácia siaha od komplexnej audiovizuálnej integrácie až po špecifické riešenia komunikácie a kolaborácie (UC&C – unified communication and collaboration).

Na medzinárodnom stretnutí vo Vancouveri sme mali príležitosť diskutovať s kolegami z iných krajín a zdieľať si vzájomne naše projekty a know-how. Rovnako sme diskutovali o zaujímavých témach, ktoré budú určovať smer nášho odvetvia v budúcnosti.

„Sme hrdí, že MediaTech je jediným slovenským členom najväčšej svetovej siete audiovizuálnych spoločností PSNI Global Alliance. Je to privilégium, ktoré je odzrkadlením našich dlhoročných aktivít a poslania prinášať a implementovať na Slovensku tie najlepšie svetové technológie a postupy.“

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech

Zdieľanie technologických vedomostí s tými najlepšími z odvetia

PSNI Global Alliance má spolu viac ako 250 lokálnych kancelárií v 61 krajinách sveta a tvorí ju viac ako 110 spoločností, ktoré sa venujú integrácii AV technológií. S týmito číslami je PSNI Global Alliance najväčšou sieťou audiovizuálnych spoločností, ktoré vedia zabezpečiť integráciu a servis AV technológií kdekoľvek na svete v profesionálnej kvalite.

Spoločnosti, ktoré sú členmi tejto aliancie musia pravidelne absolvovať certifikácie, školenia a preukazovať svoje technologické know-how a znalosti. Iba takto sa vie zabezpečiť, že zákazník dostane to najlepšie funkčné riešenie kdekoľvek na svete.

Stretnutie vo Vancouveri bolo plné zdieľania technologických vedomostí s tými najlepšími zo sveta audiovizuálnych technológií. 

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox