MediaTech na výstave InfoComm 2024

MediaTech sa zúčastnil najväčšej americkej výstavy audiovizuálnych technológií InfoComm v Las Vegas v júni 2024.

MediaTech bol na InfoComm nielen ako systémový integrátor AV technológií, ale aj ako vystavovateľ a výrobca svojej vlastnej medzinárodnej produktovej značky AudioPressBox, ktorá má partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Prinášame vám najnovšie produktové novinky zo sveta audio, video a komunikačných technológií, ktoré boli naživo predstavené na výstave InfoComm.

Horúce novinky zo sveta audiovizuálnych technológií

Výstava InfoComm je najväčšou výstavou audio a vizuálnych technoológií v Amerike, kde sa každoročne prezentujú najnovšie technológie a produktové novinky. Pozrite sa na horúce novinky od našich partnerov predstavené na InfoComm 2024 v Las Vegas.

AudioPressBox

MediaTech nie je aktívny iba na Slovensku, ale po celom svete. Pred 12 rokmi sme založili našu zahraničnú produktovú značku AudioPressBox, ktorej produkty vyvíjame a vyrábame na Slovensku a exportujeme do celého sveta. AudioPressBox je najväčší svetový výrobca zariadení na distribúciu audio signálu pre novinárov a médiá na tlačových konferenciách. Naše riešenia sa využívajú na prestížnych podujatiach, ako sú Eurovízia, Dubai World Expo a konferencie OSN, a tiež v Európskom parlamente a Európskej komisii.

Na výstave InfoComm sme predstavili nový produkt – APB MINI, najmenší aktívny press box v prenosnom kufríku na svete. Výstava InfoComm bola pre AudioPressBox mimoriadne úspešná a tešíme sa na nové spolupráce.

Pozrite si krátky zostrih z našej účasti na výstave v Las Vegas:

Riešenia pre moderné zasadacie a konferenčné priestory

Neat

Neat predstavil na InfoComm najnovšie videkonferenčné systémy do meeting room – Neat Center a Neat Bar Generation 2 . Neat Center je  výborným doplnkom k videokonferenčným riešeniam Neat, keď sa ľudia v miestnosti nachádzajú ďalej od hlavnej videokonferenčnej jednotky alebo sú otočení dovnútra a o niečom medzi sebou diskutujú. Neat Bar Generation 2 je all-in-one videokonferenčná lišta do malých až stredných miestností.

Shure

Shure na výstave predstavilo novú sériu stropných automatických mikrofónov so zabudovaným reproduktorom –   MXA902 , čo predstavuje ideálne riešenie práve pre videokonferenčné aplikácie. Jednoduché nastavenie, rýchla inštalácia a jednoduché pripojenie na PC s videokonferenciou ho robí ideálnym riešením do malých a stredných konferenčných priestorov a meeting room.

Profesionálne audio

Meyer Sound

Náš partner Meyer Sound predstavil na výstave úplnú svetovú novinku – reproduktor ULTRA-X80. Ultra-X80 dopĺňa radu reproduktorov ULTRA X, avšak svojím výkonom, pokrytím a konzistentnosťou spôsobuje revolúciu v odvetví reproduktorov. ULTRA-X80 poskytuje absolútne bezkonkurenčný výkon vzhľadom na jeho veľkosť. S využitím ultraľahkej technológie zosilňovača triedy D poskytuje celkový lineárny špičkový výstup 141 dB SPL s hmotnosťou iba 59 kg.

ULTRA-X80 poskytuje výnimočné zvukové zážitky pre všetky druhy publika, na všetkých druhoch miest, pre všetky druhy zvuku.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone