MediaTech súčasťou prestížnej Slovenskej kooperačnej burzy

Audio-vizuálna technika je dnes už neoddeliteľnou súčasťou konferencií, a nebolo tomu inak ani na prestížnom podujatí Slovenská kooperačná burza, kde sme nechýbali ani my – MediaTech. Toto medzinárodné B2B podujatie pre slovenských a zahraničných podnikateľov pôsobiacich na Slovensku každoročne organizuje Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu.

Úspešného 12. ročníka tejto prestížnej akcie sme sa zúčastnili ako dodávatelia riešení v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií. Predstavili sme videokonferečné riešenia od spoločností Yamaha a Crestron, ktoré svojim kvalitným zvukom a obrazom dodali konferencii ten správny zážitok.

Dokonca v našom výstavnom stánku si účastníci konferencie mohli vyskúšať všetky výhody, ktoré videokonferenčné technológie aj vďaka digitálnemu pokroku prinášajú. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť Slovenskej kooperačnej burzy a mali sme unikátnu príležitosť rokovať s relevantnými obchodnými partnermi, nazbierať nové kontakty a prezentovať výhody, ktoré moderné videokonferenčné systémy prinášajú.

WordPress Lightbox