Forbes vyspovedal nášho CEO
Ing. Bohumila Tonkoviča …

Forbes vyspovedal nášho CEO Ing. Bohumila Tonkoviča

„Dopyt po profesionálnych audiovizuálnych technológiách raketovo rastie. Tie sa stávajú bežnou súčasťou fungovania firiem a inštitúcií,“ hovorí pre Forbes Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ spoločnosti MediaTech.

Ozvučenie priestorov, meeting roomy, videokonferenčné riešenia, akustika, konferenčné systémy, videoprojekcia, dištančná výučba. To a ešte omnoho viac spadá pod audiovizuálne technológie.

Čo klientom prináša MediaTech?

Dodávame komplexné systémové riešenia AV technológií, ktoré súvisia so zvukom a videom. Naším poslaním je pomôcť klientom, aby sa im pracovalo efektívnejšie a pokrokovým spôsobom. Navrhujeme, dodávame a spájame technológie svetových výrobcov do funkčného celku. Tie sú ovládané na jeden dotyk, čo je v dnešnej dobe neoceniteľné kvôli šetreniu času a stopercentnej funkčnosti.

Prečo ste považovaní za lídra v odbore?

Každému projektu vdychujeme dušu a je pre nás výnimočný. Naša práca nie je iba o dodávaní hardvéru. Prinášame komplexnosť. Od analýzy stavu, konzultácií s klientom, návrhov riešení, dodania, inštalácií technológií až po zaškolenia a servis.

Nášmu zákazníkovi dodávame vždy práve to, čo skutočne potrebuje a bude mu slúžiť. Sme súčasťou zahraničných školení a zúčastňujeme sa svetových výstav. Sme jediným slovenským členom svetovej asociácie AVIXA, ktorá združuje lídrov v oblasti AV technológií po celom svete.

„Audiovizuálne technológie sú bránou do úspešnej budúcnosti“

Ing. Bohumil Tonkovič

Mohlo by vás zaujímať

Z akého dôvodu sa na vás klienti obracajú?

AV technológie sa stávajú súčasťou bežného fungovania. Dopyt a nároky sa zvyšujú. Mnohí sa snažia vyriešiť ich svojpomocne, narážajú však na množstvo „skúšobných riešení“ a komplikácií pri dennom používaní. A pritom práve know-how, kompatibilita použitých zariadení, jednoduché ovládanie a zachytenie trendov v riešeniach sú smerodajné. Aj preto sa na nás klienti obracajú. Nie všetko sa dá totiž vyriešiť pomocou internetu. V rámci komplexných riešení je potrebná skúsenosť a poznanie technologických detailov. To v konečnom dôsledku šetrí čas, energiu, peniaze a prináša očakávaný výsledok.

Ako ste prežili pandémiu?

Intenzívne sme tvorili a pripravovali novinky pre náš trh. Zároveň sme sa školili na nové zariadenia a nadviazali prestížne nadnárodné spolupráce. Aj vďaka tomu dnes už spolupracujeme s viac ako 40 výrobcami audiovizuálnych technológií a sme priamymi partnermi najväčších audiovizuálnych svetových výrobcov.

Aký je trend vo vývoji AV technológií na Slovensku?

Bude rásť dopyt po technológiách pre hybridné miestnosti a prepájanie online a offline priestoru v oblasti biznis stretnutí, seminárov, školení a dištančného vyučovania. Taktiež vnímame rastúci dopyt po profesionálnych AV technológiách v meeting roomoch bez ohľadu na ich veľkosť. Tie sa stávajú komunikačným srdcom firmy pre spájanie sa so svetom.

Aký je u nás potenciál rastu AV technológií?

Obrovský. V zahraničí má už takmer každá firma kvalitné AV technológie a uvedomuje si ich prínos a dôležitosť. Jedna služobná cesta vás môže stáť toľko, ako kvalitná videokonferencia na niekoľko rokov. Každá firma by sa mala zamyslieť nad tým, že dnes sa ich hlavnou prezentáciou stáva pohľad druhej strany na nich cez videokonferenciu. Neoddeliteľnou súčasťou je funkčnosť, kvalitný obraz a zrozumiteľný zvuk. To je to, čo našim klientom dodávame.

Čo ešte o MediaTechu nevieme?

Už dnes sme vo svete uznávaní nielen ako partner, ale aj ako výrobca vlastných zariadení AudioPressBox. Jeho zrod podnietilo naše technické know-how a požiadavky trhu. Ide o vlastnú značku, ktorú navrhujeme, vyrábame a exportujeme do celého sveta. Máme na to vyčlenený vlastný tím odborníkov a vystavujeme po celom svete. Aktuálne je produkt AudioPressBox už svetovo uznávaná jednotka na trhu profesionálneho audia. Máme aktívnych partnerov vo viac ako päťdesiatich krajinách sveta a množstvo inštalácií na prestížnych miestach.

Keďže nám záleží na spoločnom raste a na tom, aby nekonečné možnosti a výhody AV technológií mohli využiť všetci, ktorí o to prejavia záujem, ponúkame aj možnosť lízingu profesionálnych AV technológií.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox