Dynaudio_SK

Dynaudio Professional

Dynaudio je dánsky výrobca reproduktorov, založený v r. 1977. Spoločnosť vyrába reproduktory pomocou vlastných ovládačov a v priebehu rokov vyvinula technológie, ktoré sa stali celosvetovo uznávanými. Ich cieľom je navrhovať také zvukové systémy, ktoré reprodukujú presne to, čo umelec zamýšľal vytvoriť – nič viac, ani nič menej.

Reproduktory Dynaudio sú nainštalované vo viac ako desiatich tisícoch nahrávacích štúdií po celom svete a spoločnosť BBC Radio & Music ich vybrala ako referenčné monitory. Spoločnosť je dodávateľom švédskej automobilky Volvo Cars Corporation, nemeckej automobilky Volkswagen a francúzskej automobilky Bugatti. Pri výrobe zvukových systémov tiež spolupracovala s počítačmi OEM Micro-Star International. V roku 1999 sa stala partnerom TC Electronic.

Dynaudio Professional (PRO) je divízia spoločnosti, ktorá sa zameriava na vybavenie nahrávacích štúdií svojimi profesionálnymi štúdiovými monitormi. Produkty spoločnosti Dynaudio PRO používajú nahrávacie štúdiá ako Air Lyndhurst, NRG Studios a The Hit Factory spolu s producentmi ako Mike Hedges, Trevor Horn, Steve Lipson a Mutt Lange.

WordPress Lightbox