Donovalský pivovar

V známej rekreačnej stredoslovenskej oblasti Donovaly vyrástol 48. remeselný pivovar na Slovensku. Odhodlanie mal jasné už od začiatku a to variť poctivé pivo, ktoré si zákazníci môžu vychutnať pri sledovaní ich obľúbených športov či už na televíznej obrazovke alebo projekčnom plátne. Zároveň pivovar poskytuje možnosť organizácie firemných eventov a rodinných osláv, kedy je nevyhnutné mať v priestoroch kvalitné ozvučenie, akustiku a svetelnú techniku.

exteriér Donovalsky pivovar

Návrh

Vďaka MediaTech ku kvalitnej pivovarskej technológii pribudli aj špičkové audiovizuálne technológie. Detailne premyslený interiér je ideálnym miestom na rôzne firemné eventy, rodinné podujatia ako svadby a oslavy. Práve z tohto dôvodu je kvalitná audio technika, ktorú zabezpečil MediaTech, nevyhnutnou súčasťou tohto riešenia.

Realizácia

MediaTech projektoval, dodával a inštaloval kompletný zvukový systém, ktorý slúži na ozvučenie nie len počas bežnej prevádzky, ale aj na vystúpenia dj-ov a umelcov. Zvukový systém je kompletne značky YAMAHA a zaručuje lineárne pokrytie v celom priestore.

Audio technika Donovalsky pivovar

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste ozvučenie, akustiku alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox