Donovalský pivovar

V známej rekreačnej stredoslovenskej oblasti Donovaly vyrástol 48. remeselný pivovar na Slovensku. Odhodlanie mal jasné už od začiatku a to variť poctivé pivo, ktoré si zákazníci môžu vychutnať pri sledovaní ich obľúbených športov či už na televíznej obrazovke alebo projekčnom plátne. Zároveň pivovar poskytuje možnosť organizácie firemných eventov a rodinných osláv, kedy je nevyhnutné mať v priestoroch kvalitné ozvučenie, akustiku a svetelnú techniku.

exteriér Donovalsky pivovar

Návrh

Vďaka MediaTech ku kvalitnej pivovarskej technológii pribudli aj špičkové audiovizuálne technológie. Detailne premyslený interiér je ideálnym miestom na rôzne firemné eventy, rodinné podujatia ako svadby a oslavy. Práve z tohto dôvodu je kvalitná audio technika, ktorú zabezpečil MediaTech, nevyhnutnou súčasťou tohto riešenia.

Realizácia

MediaTech projektoval, dodával a inštaloval kompletný zvukový systém, ktorý slúži na ozvučenie nie len počas bežnej prevádzky, ale aj na vystúpenia dj-ov a umelcov. Zvukový systém je kompletne značky YAMAHA a zaručuje lineárne pokrytie v celom priestore.

Audio technika Donovalsky pivovar

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox