Malá scéna Štátneho divadla Košice

Firma MediaTech Central Europe, a.s. odovzdala 31. mája 2013 realizáciu rekonštrukcie Štátneho divadla Malá scéna na Hlavnom námestí v Košiciach.

Štátne divadlo Košice dostalo v rámci projektu Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013 prostriedky na rekonštrukciu historického divadelného priestoru Malá scéna na Hlavnej ulici. Projekt bol odštartovaný rozhodnutím Ministerstva kultúry SR. Realizáciou projektu dostala Malá scéna nový šat a kompletnú technológiu.

Rekonštrukcia Štátneho divadla Malá scéna v Košiciach realizovaná spoločnosťou MediaTech Central Europe pozostávala z:

  • kompletnej dodávky a montáže  technologických častí javiskovej technológie
  • scénického osvetlenia
  • ozvučenia  zvukovej réžie
  • komunikačného systému
  • kukátkoveho a arénového  systému sedenia pre divákov

Stavebné práce začali v septembri 2012 a boli ukončené 31. mája 2013. Celkové stavebné práce boli ukončené 30. júna 2013. Slávnostné otvorenie Malej scény ŠD bolo 4. septembra 2013 za prítomnosti ministra kultúry Slovenskej republiky. Na Malú scénu sa tak v novej sezóne vrátia po viac ako ročnej prestávke obľúbené inscenácie z repertoáru Činohry ŠD Košice.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox