Mercedes Slovakia

História známej nemeckej automobilovej spoločnosti Mercedes – Benz siaha až do začiatku dvadsiateho storočia, kedy nastala fúzia firiem Gottlieba Daimlera a Karla Benza. Automobily značky Mercedes už od svojho počiatku signalizovali, že budú patriť k špičke automobilového priemyslu. Stalo sa tak hlavne po predstavení prvého moderného automobilu, ktorý započal koniec éry kočov v  doprave. Od tejto doby prešlo už takmer 90 rokov a Mercedes-Benz stále prináša najvyššiu kvalitu a inovácie. Toto všetko sa nesie v duchu hesla Karla Benza, jedného z jeho zakladateľov: „Láska k vynaliezaniu nikdy nezomrie.“

ozvučenie showroomu mercedes-benz

V roku 2001 otvorila spoločnosť, ktorá na Slovensku zastupuje značku Mercedes-Benz, svoju novú centrálu v Bratislave. V centrále sa nachádza najväčší automobilový showroom na Slovensku. Aby sa návštevníci showroomu cítili príjemne nie len vďaka kvalitným a dizajnovým autám, ale aj príjemnému zvuku, spoločnosť MediaTech zabezpečila nové ozvučenie týchto priestorov. Kvalitný zvuk je sprostredkúvaný pomocou CPRO6 2– pásmový stropný reproduktor s vlastnou ozvučnicou z novej série inštalačných stropných reproduktorov PURE PRO.

YAMAHA: XMV4140 – zosilovač
Digitálny procesor: MTX3
Ovládacie panely: DCP1V4S
Reproduktory: CPRO6

mercedes slovakia zariadenia

Použité technológie

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox