Mercedes Slovakia

História známej nemeckej automobilovej spoločnosti Mercedes – Benz siaha až do začiatku dvadsiateho storočia, kedy nastala fúzia firiem Gottlieba Daimlera a Karla Benza. Automobily značky Mercedes už od svojho počiatku signalizovali, že budú patriť k špičke automobilového priemyslu. Stalo sa tak hlavne po predstavení prvého moderného automobilu, ktorý započal koniec éry kočov v  doprave. Od tejto doby prešlo už takmer 90 rokov a Mercedes-Benz stále prináša najvyššiu kvalitu a inovácie. Toto všetko sa nesie v duchu hesla Karla Benza, jedného z jeho zakladateľov: „Láska k vynaliezaniu nikdy nezomrie.“

ozvučenie showroomu mercedes-benz

V roku 2001 otvorila spoločnosť, ktorá na Slovensku zastupuje značku Mercedes-Benz, svoju novú centrálu v Bratislave. V centrále sa nachádza najväčší automobilový showroom na Slovensku. Aby sa návštevníci showroomu cítili príjemne nie len vďaka kvalitným a dizajnovým autám, ale aj príjemnému zvuku, spoločnosť MediaTech zabezpečila nové ozvučenie týchto priestorov. Kvalitný zvuk je sprostredkúvaný pomocou CPRO6 2– pásmový stropný reproduktor s vlastnou ozvučnicou z novej série inštalačných stropných reproduktorov PURE PRO.

YAMAHA: XMV4140 – zosilovač
Digitálny procesor: MTX3
Ovládacie panely: DCP1V4S
Reproduktory: CPRO6

ozvučenie sedenia mercedes-benz

Použité technológie

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone