MediaTech navrhol a dodal najmodernejšie riešenia od Cisco Webex

Čo sme robili:meeting roomvideokonferencia

Videokonferenčné riešenie vo veľkej zasadačke

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb na Slovensku, ktoré sú dostupné pre viac ako 600 000 domácností.

Neoddeliteľnou súčasťou fungovania spoločnosti je práve online komunikácia a spájanie sa cez videkonferenciu. V dnešnej dobe je hlavnou prezentáciou akejkoľvek spoločnosti pohľad druhej strany na nich cez videokonferenciu. Dôležitou súčasťou je funkčnosť, kvalitný obraz a zrozumiteľný zvuk. To je to, čo našim klientom dodávame.

Spoločnosť UPC nás oslovila práve v súvislosti s videkonferenčným riešením v ich najväčšej zasadačke. Klientovi sme navrhli a dodali jedno z najmodernejších  a najpokrokovejších videokonferenčých riešenií z dielne nášho partnera Cisco – Webex Room Kit Plus. Veľmi nás teší, keď vidíme klienta pracovať pokrokovo a zároveň jednoducho využitím tých najmodernejších technológií.

cisco-mediatech-webex
webex-mediatech-cisco-room-kit-plus

Videokonferenčné riešenie, ktoré spĺňa všetky očakávania

Klient v rámci spoločnosti interne funguje na komunikačnej platforme Webex a v minulosti disponovali v zasadačke starším videokonferenčným systémom Cisco Webex, ktorý obsahoval ešte motorickú kameru, ktorá už avšak neponúkala možnosti nových modelov kamier od Cisco.

Na základe intenzívnej komunikácie s klientom a zistení ich požiadaviek sme im navrhli nové videokonferenčné riešenie, ktoré je vhodné práve do daného typu miestnosti a bude spĺňať všetky ich očakávanie a potreby.

Zákazníkovi sme navrhli a dodali komplexné videokonferenčné riešenie Cisco Webex Room Kit Plus s QUAD kamerou.

Flexibilný systém do stredných až veľkých zasadačiek

Súčasťou setu Cisco Webex Room Kit Plus je aj dotykový panel s ktorým sa celý systém veľmi jednoducho ovláda. Pri tomto riešení sme použili aj 3 stolné mikrofóny Ciso Webex. Tieto stolné mikrofóny sú všesmerové a rozširujú možnosti flexibility dosahu celého systemu bez ohľadu na tvar miestnosti či stola.

Videokonferenčné riešenie Cisco Webex Room Kit Plus je ideláne do stredných až veľkých zasadačiek a je možné pripojiť k nemu 2 externé monitory (TV) pre zobrazenie obsahu.

webex-room-kit-plus-mediatech
webex-room-kit-plus-mediatech

Najnovšia QUAD kamera

QUAD kamera obsahuje 4 objektívy, ktoré spolu so zabudovanou umelou inteligenciou a trackovacími mikrofónmi zobrazujú vždy ten najlepší pohľad na účastníkov. Práve táto funkcia veľmi zaujala aj klienta. Veľkou výhodou je, že sa kamera nemusí mechanicky hýbať a automaticky sa prepne práve na ten objektív, ktorý najlepšie zachytáva aktívnych účastníkov.

Kombinácia hardvérových a softvérových riešení Cisco Webex je bezkompromisne najbezpečnejšia na svete.

MediaTech je certifikovaným a špecializovaným partnerom Cisco pre hardwarové a softvérové riešenia v oblasti videkonferenčných riešení.  Kontaktujte nás a radi navrhneme a dodávame riešenie aj pre vás. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

 

Mario-Brosch-100x100

Mário Brosch
Projektový špecialista, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

Nové modely od spoločnosti Cisco prinášajú špičkové technológie, už aj pre bežné firemné priestory a mítingové miestnosti. Technológie, ktoré boli donedávna výsadou iba niekoľkých spoločností sa týmto stávajú dostupné v širokom portfóliu z ktorého si vyberie naozaj každý. Riešenie navrhnuté v tomto projekte je nadčasové a práve vďaka použitým technológiám užívateľsky jednoduché.“

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox