Ozvučenie a videoprojekcia v kníhkupectve Panta Rhei

Jedinečný koncept kníhkupectva

Panta Rhei v bratislavskom Auparku je miestom pre milovníkov knižného sveta, ale i kvalitného audiovizuálneho zážitku.

Panta Rhei v rámci Auparku presunul svoju predajňu na nové miesto a zmodernizoval celý jej koncept. Výsledkom je nové najmodernejšie kníhkupectvo na Slovensku.

Okrem úžasného moderného priestoru každému návštevníkovi hneď po vstupe udrie do očí ďalšia novinka, ktorá na Slovensku nemá páru. Panta Rhei je prvé kníhkupectvo na Slovensku, ktoré ma priamo vo svojom strede javisko aj hľadisko. Tento priestor je určený na diskusie, koncerty alebo divadelné predstavenia pre deti.

Naša spoločnosť MediaTech bola oslovená Panta Rhei na základe pozitívnych skúseností zo spoločného predchádzajúceho projektu. Našou úlohou bolo navrhnúť komplexné audiovizuálne technológie pre priestor javiska a hľadiska.

Do projektu vstupoval MediaTech vo fáze, kedy boli priestory vo fáze „hrubá stavba“. Vstúpiť do projektu v tomto štádiu nám umožnilo úzku kooperáciu s projektantom a architektami priestoru, čo vo finálne zaručilo požadovaný bezkompromisný výsledok.

Cieľom bolo navrhnúť vysoko funkčný a kvalitný audiovizuálny systém s čo najjednoduchším a intuitívnym ovládaním spĺňajúci požiadavky na využitie priestoru akceptujúc finančný rozpočet investora.

V rámci priestoru sme navrhli a nainštalovali nasledovné technológie:

 • AV Stumpfl motorické plátno
 • NEC inštalačný laserový projektor
 • YAMAHA komplexné ozvučenie
 • Audio a HDMI prípojné body
 • Atlona prevodníky pre distribúciu HDMI signálov
 • Audio-Technica bezdrôtové ručné mikrofóny

Ozvučenie a videoprojekcia od MediaTech

Ako ukazuje prax, kvalitné ozvučenie a videoprojekcia sa stávajú skutočne kľúčovým prvkom každého priestoru. MediaTech pre vás navrhne, naprojektuje a nainštaluje komplexné ozvučenie a videoprojekciu akýchkoľvek priestorov.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox
  Phone