Naše audiovizuálne riešenia už aj v Panta Rhei!

Čo sme robili:ozvučenievideoprojekcia

To najlepšie pre Váš gurmánsky audiovizuálny zážitok

Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave je miestom pre milovníkov knižného sveta, ale i kvalitného audiovizuálneho zážitku. S nadšením sme sa preto pustili do napĺňania požiadavky stať sa akýmsi telemostom medzi reálnym a knižným svetom.

V priestore knižnice sa potýkali predovšetkým s problémami so zapojením ozvučenia, väzbením či komplikovaným zapojením viacerých mikrofónov naraz. Rovnako bolo potrebné vyriešiť problémy s nahrávaním zvuku priamo z mixážneho pultu a prenášaním do zvukového aparátu. Základnou premisou bolo nájsť vhodnejšie riešenie namiesto pôvodnej prenosnej zvukovej sústavy, dvoch veľkých reproduktorov s mixážnym pultom a dvoch káblových mikrofónov.

Naši odborníci tak museli prísť s koncepčným riešením od A po Z a navrhnúť ozvučenie, videoprojekciu a distribúciu signálu pre médiá v rámci priestoru kníhkupectva, kde pravidelne usporadúvajú najrôznejšie podujatia.

mario-tonkovic

Mário Tonkovič
Projektový špecialista, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

„Panta Rhei nás oslovilo so žiadosťou o návrh, dodávku, inštaláciu videoprojekcie a ozvučenia priestoru pódia za účelom konania besied. Definované boli požiadavky na audiovizuálny systém: distribúcia audio signálu do ďalších priestorov, možnosť nahrávania zvuku, jednoduchosť obsluhy a zároveň optimalizácia finančného rozsahu dodávky. Ak spojíte dlhoročné skúsenosti pri návrhu a implementácií technológií, osobný prístup, školený a skúsený realizačný tím, spoľahlivé zariadenia, garanciu záručného a pozáručného servisu zariadení, výsledkom je spokojnosť zákazníka.“

Proces individuálneho prístupu sa začínal úvodným pohovorom a zvážení všetkých technologických pre a proti na základe individuálnych požiadaviek klienta. Našim spoločným cieľom bolo navrhnúť vysoko funkčnúkvalitnú audiovizuálnu zostavu s čo najjednoduchším ovládaním. Náš tím odborníkov sa preto po dôkladnom zvážení rozhodol pre ozvučenie produktami YAMAHA. Z rovnakej dielne sme volili aj digitálnu audio maticu s ovládacím panelom. Pre dokreslenie dokonalosti audiovizuálneho zážitku sme zvolili projektor EPSON a podvesené reproduktory YAMAHA. Pridali sme bezdrôtové mikrofóny systém Audio – Technica radu 3000. Vďaka tejto upgrade technologickej verzii si budú môcť účastníci podujatí, besied, či kultúrnych akcií vychutnávať čistotu zvuku, obrazu a precítiť tak zážitok všetkými zmyslami bez rušivých vplyvov spôsobených nevhodne riešenými technológiami.

Názor klienta

„Svoju dôveru v technologické riešenia od spoločnosti MediaTech sme vložili po dôkladnom prieskume trhu a referencií. Ceníme si individuálny prístup a našu spoluprácu by sme charakterizovali 3 mi slovami: Kvalita. Ústretovosť. Komunikácia. Sme nadšení jednoduchosťou používania navrhnutých technologických riešení a rovnako príjemne prekvapení cenou. Vami navrhované technológie plánujeme využívať vo väčšom meradle aj v online priestore, pri nahrávaní zvuku do podcastov priamo na podujatiach a rovnako tak na livestream vysielania. Odozva od našich zákazníkov na seba nenechala dlho čakať. Bezchybný technologický zážitok, ktorý ocenili i profesionáli z fachu, denne pracujúci so zvukom či v rádiu. Rovnako tak sú neoceniteľným prínosom aj pre náš tím, ktorý s nimi pracuje – pre jednoduchosť ovládania.“

Lukas_Bonk_

Lukáš Bonk
marketingový riaditeľ, Panta Rhei

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  KONTAKTUJTE NÁS

  Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

  ZAVOLAJTE NÁM

  +421 220 999 700

  NAPÍŠTE NÁM

  mediatech@mediatech.sk

  ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

   Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

   WordPress Lightbox
   Phone