Unikátny projekt Štátnej opery v Banskej Bystrici. Pochváliť sa môžu najlepším zvukovým systémom na svete.

Čo sme robili:divadelné technológieozvučenie

Majstrovstvo umenia podporené najlepším zvukom

Sme nesmierne hrdí, že naša spoločnosť Mediatech Central Europe mohla stáť pri unikátnom projekte ozvučenia Štátnej opery v Banskej Bystrici. Toto výnimočné miesto patrí k popredným kultúrnym inštitúciám na Slovensku a konajú sa tu svetoznáme divadelné inscenácie. Špičkový zvuk je preto na tejto pôde alfou a omegou. Práve z dôvodu udržania kroku s najnovšími technológiami a svetovými trendmi sa na nás obrátili zástupcovia opery s požiadavkou špičkového ozvučenia. Naša voľba tak bola od začiatku jasná – predstaviť a dodať im to najlepšie z najlepšieho.

Ozvučenie, ktoré vás dostane!

Naši odborníci sa rozhodli predviesť predstaviteľom Štátnej opery v Banskej Bystrici niečo ako Rolls Roys medzi reproduktormi – značku Meyer Sound, ktorá sa právom hrdí titulom najlepšieho zvuku na svete. Práve ich produkty a riešenia sú svetovým štandardom a sú inštalované aj na tých najprestížnejších miestach po celom svete. Patrí medzi ne Broadway v New Yorku, Cirque de Soleil v Bellagio Las Vegas, Audi Experience Centrum v Nemecku, či v Austria Center vo Viedni.

MediaTech-Meyer-Sound
bohumil-tonkovic

Ing. Bohumil Tonkovič
Generálny riaditeľ, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

„Našim zákazníkom vždy dodávame najlepšie riešenia, aby im mohli pomôcť pri práci a raste. Z nového systému Meyer Sound sú nadšení nielen všetci umelci, ale aj diváci. Systém ULTRA-X40 prenáša aj tie najmenšie detaily, zatiaľ čo farba zvuku je vždy autentická. “

Meyer-Sound-MediaTech-4

Špičkový zvuk, ktorý prekoná všetky vaše očakávania

Nakoľko ide vskutku o výnimočný projekt, rozhodli sme sa zástupcom Štátnej opery v Banskej Bystrici predviesť v spolupráci so spoločnosťou Meyer Sound reálnu ukážku reproduktorov Ultra-X40.

V prvom kroku sa zástupcovia Štátnej opery sa zúčastnili predvádzacej akcie reproduktorov Ultra-X40, ktorú sme zorganizovali v spolupráci so spoločnosťou Meyer Sound v Bratislave na Slovensku. Následne sme boli s klientom osobne navštíviť inštaláciu Meyer Sound  Constellation v kING kultúrnom a kongresovom centre v  Ingelheime v Nemecku. Toto miesto je totiž považované za jedno z technologicky najvyspelejších v danej oblasti.

Obe osobné prezentácia zvukovo a dynamicky doslova prekonali všetky očakávania klienta a klientovi iba potvrdili, že riešenie od Meyer Sound je tou pravou a jedinou cestou pre ich ďalšie smerovanie ako významnej kultúrnej inštitúcie na Slovensku.

Najlepší zvuk na svete aj na Slovensku

Spoločné rozhodnutie ísť do vôd najlepšej značky v oblasti zvuku tak bolo potvrdené všetkými zúčastnenými stranami. Aj vďaka tomuto kroku je dnes Štátna Opera v Banskej Bystrici na špici prestížnych kultúrnych inštitúcií nielen na Slovensku.

Keďže implementácia nových technológií do Štátnej opery v Banskej Bystrici prechádza dlhším procesom, systém budujeme spoločne s klientom per partes. V súčasnosti disponujú v Štátnej opere technológiami Meyer Sound ULTRA-X40, Meyer Sound ULTRA-X42 a Gelileo Galaxy 816. V blízkej budúcnosti je naplánovaná i väčšia rekonštrukcia, kde Štátna opera uvažuje aj o Meyer Sound Constellation.

Spoločnosť MediaTech je tu pre vás pre návrh a dodanie riešenia v oblasti ozvučenia priestorov. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Meyer-Sound-reference-MediaTech

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox