Videokonferenčné riešenie pre 365.invest

Čo sme robili:meeting roomvideokonferencia

Komunikácia bez limitov pre meeting room

Spoločnosť 365. Invest sa na nás obrátila s dopytom pre profesionálne videokonferenčné riešenie do ich  meeting roomu. V minulosti vo firme nedisponovali v danej miestnosti žiadnym videokonferenčným riešením. Z dôvodu skvalitňovania proklientskej a medzifiremnej komunikácie sa preto rozhodli posunúť na stupeň progresívnejšej a spoľahlivejšej komunikácie.

Videkonferenčné riešenie s integrovaným Microsoft Teams

Naši odborníci pripravili pre spoločnosť 365. Invest hneď niekoľko návrhov. Podstatnou bola pre nás informácia, že vo firme využívajú až v 90%  videokonferenčnú platformu Microsoft Teams a radi by ju uchovali, no chceli mať aj možnosť pripojenia sa na akúkoľvek inú komunikačnú platformu. Z tohto dôvodu sme navrhli pokročilý stolný videokonferenčný systém Crestron pre stredne veľké miestnosti s integrovaným Microsoft Teams® s možnosťou BYOD (bring your own device). Účastníci videokonferencie si tak pre videokonferenciu v rámci Microsoft Teams nemusia nosiť svoj vlastný notebook a uskutočňujú pohodlne videokonferencie len vďaka zariadeniu na stole.

MediaTech-AV-meeting-room
Mario-Brosch-100x100

Mário Brosch
Projektový špecialista, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

„Pri návrhu konceptu sme vychádzali zo špecifikácie klienta, ako chcú zariadenie používať. Jednoduchosť, variabilita, dizajn a technológia umožňujúca jednoducho spustiť videokonferenciu cez konto MS Teams – toto sú hlavné atribúty navrhnutého riešenia. Ostatné črty, ako možnosť komunikovať cez ostatné platformy, synchronizovať kalendár či monitorovať obsadenosť meeting roomu na diaľku už boli len príjemným bonusom pre klienta.“

MediaTech-Crestron-Microsoft-Teams

Multifunkčná videokonferencia

Toto riešenie má ešte jeden príjemný bonus. Automatickú synchronizáciu meetingov v kalendári, vďaka general accountu danej meeting room. Okrem integrovaného pripojenia na Microsoft Teams môžu účastníci videokonferencie využívať aj akúkoľvek inú komunikačnú platformu cez jednoduché pripojenie notebooku k zariadeniu. Po pripojení notebooku k zariadeniu môžu účastníci zdieľať aj obsah na veľkom LCD displeji a viesť tak efektívne stretnutia.

Špičková videokonferencia s perfektným zvukom

Videokonferenčný systém Crestron UC-MX50-T prináša kompletný zážitok z online stretnutí. Zároveň využíva intuitívne užívateľské rozhranie s pôsobivým zvukom. Stolové konferenčné zariadenie UC-MX50-T poskytuje vynikajúci zážitok z videokonferencie prostredníctvom veľkého 7 palcového displeja, 4-mi integrovanými 360° mikrofónmi, širokopásmovým výkonným reproduktorom a so vstavanou funkciou hlasitého telefónu cez Bluetooth pripojenie.

Profesionálna kamera s umelou inteligenciou

Priofesionálny videokonferenčný set obsahuje videokonferenčnú kameru s ultraširokouhlým zorným poľom CCS-CAM-USB-F-400. Tá navyše disponuje umelou inteligenciou. Vysoko presná sférická optika, 12M pixelový snímač a pokročilé spracovanie videa zaisťujú jasný obraz videa s výbornou svetelnosťou bez šumu. Digitálny auto zoom s technológiou Genius Framing deteguje ľudí v miestnosti a zobrazí ich vždy v tom najlepšom a optimálnom zábere.

Neviditeľný počítač pre neobmedzenú videokonferenciu

Videokonferenčné riešenie obsahuje UC‑BRKT‑250‑P‑T‑ASSY U, ktorý je súčasťou setu a predstavuje „technologické srdce“ systému, do ktorého sa pripája kamera a zariadenie na stole. Toto závesné riešenie obsahuje mini pc, prevodník, adaptér a ďalšie prvky. Táto zostava má VESA štandard a tým je jeho inštalácia za TV úplne jednoduchá. Navyše je jeho veľkou výhodou nízky profil, takže ho nie je vôbec vidno.

Spoločnosť MediaTech je tu pre vás pre návrh optimálneho riešenia aj pre vašu firmu. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone