Spoločnosť MediaTech Central Europe bude na ISE 2019

Na medzinárodnej výstave  profesionálnej audiovizuálnej techniky Integrated Systems Europe 2019, 5-8. februára v Amsterdame, sa predstaví aj naša značka AudioPressBox, ktorá sa špecializuje na distribúciu audio signálu počas tlačových konferencií. Už tradične sa s našim medzinárodným tímom zúčastníme výstavy ISE 2019, kde vystavíme široké portfólio zariadení, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tlačových konferencií.  Tento rok nás nájdete v hale 7, v stánku číslo 7-T193.

Našimi zákazníkmi a partnermi v tejto oblasti sú najme inštalačné a rentálové spoločnosti, ktoré si vyžadujú kvalitný prenos AV signálu, profesionálnu kvalitu ale zároveň jednoduchú inštaláciu.  Preto sme sa v našom vývoji posunuli o krok v pred a vytvorili sme zariadenie, ktoré zjednodušuje napojenie do už existujúcich AV technológií pre tlačové konferencie. Počas výstavy uvedieme na trh zariadenie APB-112 OW-D.

Detaily o výstave ISE 2019

Integrated Systems Europe 2019 je najväčšia svetová výstava pre profesionálne firmy pôsobiace v segmente audiovizuálnej techniky.  Každoročne sa tu stretáva 1300 vystavovateľov a výstavu navštívi 80 000 návštevníkov. Popri výstave je zabezpečený aj sprievodný program, konzultácie a workshopy. Viac informácií nájdete priamo na webovej stránke výstavy.

WordPress Lightbox