fbpx

Aktuality

Spoločnosť MediaTech Central Europe bude na ISE 2019

Na medzinárodnej výstave  profesionálnej audiovizuálnej techniky Integrated Systems Europe 2019, 5-8. februára v Amsterdame, sa predstaví aj naša značka AudioPressBox, ktorá sa špecializuje na distribúciu audio signálu počas tlačových konferencií. Už tradične sa s našim medzinárodným tímom zúčastníme výstavy ISE 2019, kde vystavíme široké portfólio zariadení, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tlačových konferencií.  Tento rok nás nájdete v hale 7, v stánku číslo 7-T193.

Našimi zákazníkmi a partnermi v tejto oblasti sú najme inštalačné a rentálové spoločnosti, ktoré si vyžadujú kvalitný prenos AV signálu, profesionálnu kvalitu ale zároveň jednoduchú inštaláciu.  Preto sme sa v našom vývoji posunuli o krok v pred a vytvorili sme zariadenie, ktoré zjednodušuje napojenie do už existujúcich AV technológií pre tlačové konferencie. Počas výstavy uvedieme na trh zariadenie APB-112 OW-D.

Máte záujem o vstupenky ?

Aj v tomto roku je možnosť získať voľné vstupenky na výstavu ISE 2019. Vážime si našich obchodných partnerov, zákazníkov aj dodávateľov a preto vás na výstavu pozývame aj prostredníctvom voľných vstupeniek, ktoré získate zadaním e-mailu do formuláru.

potvrdenie GDPR

Chcete sa s nami stretnúť na ISE 2019?

Počas výstavy je dobrým zvykom plánovať si stretnutia vopred, aby sme mali dostatok času na všetkých našich návštevníkov. Dohodnite si stretnutie s našimi obchodnými zástupcami už dnes prostredníctvom e-mailu.

Detaily o výstave ISE 2019

Integrated Systems Europe 2019 je najväčšia svetová výstava pre profesionálne firmy pôsobiace v segmente audiovizuálnej techniky.  Každoročne sa tu stretáva 1300 vystavovateľov a výstavu navštívi 80 000 návštevníkov. Popri výstave je zabezpečený aj sprievodný program, konzultácie a workshopy. Viac informácií nájdete priamo na webovej stránke výstavy.

Zdielanie článku:
odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia