fbpx

Aktuality

Spoločnosť Vicoustic predstavila nové typy akustických panelov

Spoločnosť Vicoustic, ktorá je našim partnerom v oblasti akustiky, počas svojho 12-ročného pôsobenia stále preukazuje svoju dynamiku a neustále prináša inovatívne akustické riešenia.

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom.

Portugalská spoločnosť Vicoustic predstavila nové typy plochých panelov z kolekcie BrickConcrete. Nové typy panelov posunuli túto kolekciu na ešte vyššiu úroveň.

Na paneloch Brick je veľkosť tehál prispôsobená skutočnej tehlovej veľkosti. V prípade panelov Concrete sa Vicoustic snažil čo najviac minimalizovať dlaždicový efekt.

Vicoustic vylepšil aj metódu rezania panelov. Po novom využíva špičkové nože CNC strojov. Pod skratkou CNC sa skrýva anglické spojenie – computerized numerical control. V preklade – počítačové číslicové riadenie. CNC stroje sa najčastejšie využívajú na brúsenie, frézovanie, obrábanie, vŕtanie a rezanie najrôznejších materiálov.

Naša spoločnosť MediaTech Central Europe, pomocou širokej škály panelov Vicoustic, pre vás akusticky zdokonalí akýkoľvek priestor. Akustiku na mieru navrhneme a zrealizujeme pre priestory vašej huddle room, meeting room, akejkoľvek inej zasadacej miestnosti, ale aj v priestoroch bytu, obchodných priestorov, či nahrávacích štúdií.

Zdielanie článku:
odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia