Vicoustic - predstavenie nových typov akustických panelov

Spoločnosť Vicoustic, ktorá je našim partnerom v oblasti akustiky, počas svojho 12-ročného pôsobenia stále preukazuje svoju dynamiku a neustále prináša inovatívne akustické riešenia.

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom.

Portugalská spoločnosť Vicoustic predstavila nové typy plochých panelov z kolekcie Brick a Concrete. Nové typy panelov posunuli túto kolekciu na ešte vyššiu úroveň.

Vicoustic flatpanel concrete
vicoustic flatpanel brickwall

Na paneloch Brick je veľkosť tehál prispôsobená skutočnej tehlovej veľkosti. V prípade panelov Concrete sa Vicoustic snažil čo najviac minimalizovať dlaždicový efekt.

Vicoustic vylepšil aj metódu rezania panelov. Po novom využíva špičkové nože CNC strojov. Pod skratkou CNC sa skrýva anglické spojenie – computerized numerical control. V preklade – počítačové číslicové riadenie. CNC stroje sa najčastejšie využívajú na brúsenie, frézovanie, obrábanie, vŕtanie a rezanie najrôznejších materiálov.

vicoustic flat panel brick visualization
vicoustic concrete visualization

Naša spoločnosť MediaTech Central Europe, pomocou širokej škály panelov Vicoustic, pre vás akusticky zdokonalí akýkoľvek priestor. Akustiku na mieru navrhneme a zrealizujeme pre priestory vašej huddle room, meeting room, akejkoľvek inej zasadacej miestnosti, ale aj v priestoroch bytu, obchodných priestorov, či nahrávacích štúdií.

Zaujal vás tento článok?

Ak vás inovatívne akustické riešenia značky Vicoustic zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac o možnosti využitia ich vo svojich projektoch, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

WordPress Lightbox