Veľká udalosť - nová vlajková loď Yamahy je na svete

Na túto jedinečnú udalosť čakala odborná verejnosť s napätím už roky. Absolútna technická novinka, digitálny mixážny pult Yamaha RIVAGE PM10 bola slávnostne predstavená v Shizuoke v Japonsku tridsiatim trom dôkladne vybraným partnerom z celého sveta, z čoho len osem bolo z Európy. A MediaTech bol pri tom!

Hovorí generálny riaditeľ spol. MediaTech Central Europe, a.s. Ing. Bohumil Tonkovič:

“Bol som poctený spoločnosťou Yamaha zúčastniť sa tejto prestížnej udalosti. Vo svete profesionálneho zvuku je to niečo ako jasné ustanovenie nového kráľa na nasledovné obdobie. Nový kráľ Yamaha RIVAGE PM10 je naozaj etalonom, od ktorého sa môžu všetci učiť.”
Spoločnosti Yamaha sa podarilo nielen na najvyššej úrovni zachovať „DNA“ predchádzajúcich modelov, ale naviac sa tímu Yamaha podarilo niečo nevídane. Pri vývoji nového produktu sa spojili s vývojármi najvyšších svetových audio technológií (Rupert Neve Designs, TC Electronic, Eventide), ktorí aplikovali priamo do nového digitálneho pultu svoje najstaršie, rokmi používania overené a najlepšie technológie. Spojili tak najnovšie technológie a poznatky všetkých už uznávaných hviezd Yamahy, čím vznikol nový kráľ s menom RIVAGE PM10, ktorý obsahuje v sebe viac ako 40 rokov histórie PM série a zároveň ohlasuje novú éru mimoriadneho zvuku, prevádzky a spoľahlivosti.

“Je to bezkonkurenčná voľba pre najnáročnejšie Live zvukové aplikácie. Môžem bez preháňania povedať, že systém RIVAGE PM10 bolo možné vyvinúť len vďaka vyhradenej podpore a spätnej väzbe od našich zákazníkov počas celej našej dlhej histórie plus obsahuje našu obrovskú vášeň pre vytváranie špičkových produktov.”
– Chihaya “Chick” Hirai, vedúci oddelenia Yamaha PA

Vstup RIVAGE PM10 na celosvetový trh je naplánovaný v roku 2015. A MediaTech bude opäť pri tom.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox