OFFICE ROKA 2018 - Naše inštalácie sú v nomináciách

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. Neraz riešime úzko špecifické požiadavky, hľadáme nové know-how a aplikujeme profesionálne skúsenosti nášho tímu, aby sme v projektoch uspeli. Dôkazom toho sú aj MediaTech riešenia, ktoré sú zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018, vďaka našim zákazníkom Roche SlovenskoMercedes Benz – Financial Services Slovakia, ktorí sú medzi finalistami.

Zasadacia miestnosť s videokonferenciou Roche Slovensko, zdroj: Spaceplan.sk

S dobou digitalizácie a využívaním online pripojení je čím ďalej väčší záujem o videokonferenčné riešenia, projekčné systémy, interaktívne meeting room, multifunkčné open office alebo space priestory, či tak zvané smartroom. Kombináciou vysoko-sofistikovaného know how a kreatívneho prístupu architektov a dizajnérov je multifunkčnú moderná a priestranná miestnosť v spoločnosti Roche Slovensko, ktorá slúži takmer na všetko. Jednoducho kuchynka, jedáleň, zasadačka, videokonferencia, smartroom a chillzone  v jednom.

Interaktívna multifunkčná miestnosť Roche Slovensko – pohľad spredu, zdroj: Spaceplan.sk

Riešenie MediaTech pre Roche boli navrhnuté tak, aby zapadli do moderného dizajnu, boli kompatibilné s otvormi a farbami nábytku, a pôsobili prirodzeným no zároveň inovatívnym dojmom. Áno, dnes už aj technológie majú svoj dizajnový štandard.  Preto sú aj napojenia na videokonferenciu,  prípojné body na počítač a výstup na náhľadový monitor zapracované do vnútorného priestoru kuchynského pultu, tak, že o nich ani netušíte, kým nehľadáte chladničku.

roche AV technológie

Interaktívna multifunkčná miestnosť Roche Slovensko – pohľad zozadu, zdroj: Spaceplan.sk

Veľkoplošné obrazovky sú napojené na audiovizuálny systém, z ktorého je množné zvoliť prehrávanie firemného obsahu alebo sa ľahko prepnúť do prezentačného módu. Miestnosť je vybavená elektrickým plátnom, sústavou stropných reproduktorov Yamaha, projektorom, mikrofónmi a anténami značky Audiotechnika. Celkovú interaktívnosť miestnosti dodávajú aj prípojné body umiestnené na viacerých miestach na stenách a aj v podlahe pod stolmi a taktiež bezdrôtové prípojné body.

Nemenej zaujímavý koncept zvolili architekti aj v Mercedes Benz – Finacial Services Slovakia, pri renovácii zasadacej miestnosti a niekoľkých kancelárií.  Splnenie špecifických požiadaviek, si vyžadovalo individuálny prístup nášho projektového tímu a napojenie riešení od MediaTech na už existujúce audiovizuálne systémy v spoločnosti.

Industriálny dizajn v open office prešiel rekonštrukciou a rozdelením miestnosti sklenými stenami a tomu bolo potrebné prispôsobiť aj distribúciu zvuku viacerými kanálmi so samostatným ovládaním zvukového zdroja a hlasitosti. Videoprojektor inštalovaný do stropu ostal priznaný, aby zapadal k inštaláciám, konštrukciám a vzduchotechnike vedenej stropom.  Okrem neho je na strope umiestnené premietacie plátno ovládané elektricky.

Open office so samostatnými kanceláriami – Mercedes-Benz Financial Services Slovakia, zdroj: Office roka

Naopak čisté technické línie dizajnéri navrhli do videokonferenčnej miestnosti. Obrovské TV obrazovky prispôsobené na projekciu v kombinácii s videokonferenciou vynikajú v tomto priestore. Kombinácia zariadení v miestnosti umožňuje prezentovať obsah a zároveň viesť video-rozhovor cez Skype, Zoom či Google Hangout. Všetky interaktívne prvky sa ovládajú prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu Crestron na stole.

Zasadacia miestnosť – Mercedes-Benz Financial Services Slovakia, zdroj: Office roka

OFFICE ROKA je anketa zameraná na sledovanie trendov v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia pre svojich zamestnancov. Sme radi, že naše inštalácie a riešenia dopĺňajú kancelárske priestory o interaktivitu a uľahčujú komunikáciu či prezentáciu.

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektmi a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme  a nainštalujeme zariadenia a  zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

zdroje: Spaceplan.sk, Officeroka.skRoche SlovenskoMercedes-benz.sk

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox