OFFICE ROKA 2018 - Naše inštalácie sú v nomináciách

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. Neraz riešime úzko špecifické požiadavky, hľadáme nové know-how a aplikujeme profesionálne skúsenosti nášho tímu, aby sme v projektoch uspeli. Dôkazom toho sú aj MediaTech riešenia, ktoré sú zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018, vďaka našim zákazníkom Roche SlovenskoMercedes Benz – Financial Services Slovakia, ktorí sú medzi finalistami.

Zasadacia miestnosť s videokonferenciou Roche Slovensko, zdroj: Spaceplan.sk

S dobou digitalizácie a využívaním online pripojení je čím ďalej väčší záujem o videokonferenčné riešenia, projekčné systémy, interaktívne meeting room, multifunkčné open office alebo space priestory, či tak zvané smartroom. Kombináciou vysoko-sofistikovaného know how a kreatívneho prístupu architektov a dizajnérov je multifunkčnú moderná a priestranná miestnosť v spoločnosti Roche Slovensko, ktorá slúži takmer na všetko. Jednoducho kuchynka, jedáleň, zasadačka, videokonferencia, smartroom a chillzone  v jednom.

Interaktívna multifunkčná miestnosť Roche Slovensko – pohľad spredu, zdroj: Spaceplan.sk

Riešenie MediaTech pre Roche boli navrhnuté tak, aby zapadli do moderného dizajnu, boli kompatibilné s otvormi a farbami nábytku, a pôsobili prirodzeným no zároveň inovatívnym dojmom. Áno, dnes už aj technológie majú svoj dizajnový štandard.  Preto sú aj napojenia na videokonferenciu,  prípojné body na počítač a výstup na náhľadový monitor zapracované do vnútorného priestoru kuchynského pultu, tak, že o nich ani netušíte, kým nehľadáte chladničku.

Interaktívna multifunkčná miestnosť Roche Slovensko – pohľad zozadu, zdroj: Spaceplan.sk

Veľkoplošné obrazovky sú napojené na audiovizuálny systém, z ktorého je množné zvoliť prehrávanie firemného obsahu alebo sa ľahko prepnúť do prezentačného módu. Miestnosť je vybavená elektrickým plátnom, sústavou stropných reproduktorov Yamaha, projektorom, mikrofónmi a anténami značky Audiotechnika. Celkovú interaktívnosť miestnosti dodávajú aj prípojné body umiestnené na viacerých miestach na stenách a aj v podlahe pod stolmi a taktiež bezdrôtové prípojné body.

Nemenej zaujímavý koncept zvolili architekti aj v Mercedes Benz – Finacial Services Slovakia, pri renovácii zasadacej miestnosti a niekoľkých kancelárií.  Splnenie špecifických požiadaviek, si vyžadovalo individuálny prístup nášho projektového tímu a napojenie riešení od MediaTech na už existujúce audiovizuálne systémy v spoločnosti.

Industriálny dizajn v open office prešiel rekonštrukciou a rozdelením miestnosti sklenými stenami a tomu bolo potrebné prispôsobiť aj distribúciu zvuku viacerými kanálmi so samostatným ovládaním zvukového zdroja a hlasitosti. Videoprojektor inštalovaný do stropu ostal priznaný, aby zapadal k inštaláciám, konštrukciám a vzduchotechnike vedenej stropom.  Okrem neho je na strope umiestnené premietacie plátno ovládané elektricky.

Open office so samostatnými kanceláriami – Mercedes-Benz Financial Services Slovakia, zdroj: Office roka

Naopak čisté technické línie dizajnéri navrhli do videokonferenčnej miestnosti. Obrovské TV obrazovky prispôsobené na projekciu v kombinácii s videokonferenciou vynikajú v tomto priestore. Kombinácia zariadení v miestnosti umožňuje prezentovať obsah a zároveň viesť video-rozhovor cez Skype, Zoom či Google Hangout. Všetky interaktívne prvky sa ovládajú prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu Crestron na stole.

Zasadacia miestnosť – Mercedes-Benz Financial Services Slovakia, zdroj: Office roka

OFFICE ROKA je anketa zameraná na sledovanie trendov v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia pre svojich zamestnancov. Sme radi, že naše inštalácie a riešenia dopĺňajú kancelárske priestory o interaktivitu a uľahčujú komunikáciu či prezentáciu.

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektmi a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme  a nainštalujeme zariadenia a  zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

zdroje: Spaceplan.sk, Officeroka.skRoche SlovenskoMercedes-benz.sk

WordPress Lightbox