Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o.

Čo sme robili:meeting roomvideokonferencia

Audiovizuálne riešenia skutočne vhodné do každého priestoru!

Navrhnutie a implementovanie videokonferenčného riešenia meeting roomu, ktorý je akýmsi srdcom firmy. Prepojenie nového s už existujúcim a vytvorenie dokonalej technologickej harmónie.

Musíme sa priznať, že nás požiadavka od nášho klienta Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o. nesmierne potešila.

Inštalácia a kompletné nastavenie zariadení na pravidelný reporting, brainstorming či videokonferencie v rámci úspory času na diaľku pre spojenie sa s partnermi z iných štátov – je totiž našou srdcovkou.

Navrhnutie a implementovanie videokonferenčného riešenia malo za úlohu vytvoriť miesto, kde vznikajú nápady pre podnikateľské prostredie a upevňujú sa pracovné i medziľudské vzťahy – bez nutnosti častého cestovania.

Videokonferencia
bohumil-tonkovic

Bohumil Tonkovič
Projektový špecialista, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

„Nesmierne sa tešíme, že sme pred časom mali možnosť inštalovať individuálne audiovizuálne riešenie klientovi Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o. Faktom je, že naše technologické riešenia si nájdu svoje miesto v každom priestore. Vôbec nemusíte disponovať ultramodernou miestnosťou a mať na to vopred špeciálne vytvorené podmienky. Skôr naopak. Naše technológie poslúžia rovnako dobre aj v bežnej kancelárii či zasadačke.“

Speakerphone

Náš odborný tím tak vyberal optimálne riešenie zo širokej škály audiovizuálnych možností tak, aby projektové riešenie vyhovovalo finančným a prevádzkovým požiadavkám klienta.

Spoločnosť v minulosti komunikovala so svojimi partnermi a centrálou v Ríme primárne cez PC z klasickej kancelárie a disponovala hlavnou miestnosťou určenou na firemné mítingy, konferencie a stretnutia. Prezentácie sa robili cez vlastný projektor. Čoraz viac tak vznikala požiadavka na ucelené, funkčné a koncepčné riešenie, ktoré by ponúkalo viac funkcionalít, vrátane nástroja videokonferencie.

Uvedomovanie si dôležitosti technologického sfunkčnenia efektívneho nástroja videokonferencií tak na seba nenechalo dlho čakať.

S naším odborným tímom sme sa zhodli na optimálnom technologickom riešení. ClearOne Collaborate Versa 150 set, spolu s príslušenstvom a prípojnými bodmi do stola Bachmann, pribudli držiaky na kameru a projektor, ProADRING5 – set rôznych redukcií (HDMI, USB-C a Atlona – HDMI extender. Všetky spomínané technologické riešenia sa vyznačujú vysokou známkou kvality a príjemnou stránkou user-friendly.

Názor klienta

Angelini-logo

Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o.

„Spoluprácu so spoločnosťou MediaTech sme volili na základe vstupnej odbornej konzultácie a ľudského prístupu pri hľadaní optimálneho projektového riešenia, ktoré malo vyhovovať našim finančným a prevádzkovým požiadavkám.

Takto už po čase dokážeme zhodnotiť prínos navrhovaného technologického riešenia pre našu spoločnosť. Oceňujeme jednoduchosť ovládania navrhnutých funkčných technológií, rýchlosť ich dodania – promptnú, profesionálnu a flexibilnú komunikáciu so spoločnosťou MediaTech. Zároveň si ceníme spoľahlivosť zariadení, doteraz sme nemali s nimi ani jediný problém.“

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox