Audiovizuálne technológie v kongresovom centre hotela Senec

Najväčšia hotelová kongresová sála na Slovensku

Hotel Senec patrí do siete Trinity Hotels & Resort. Do tejto siete patria tri hotely v najkrajších kútoch Slovenska. Sieť hotelov neustále zlepšuje a inovujte svoje služby a priestory, aby sa hostia v ich rezortoch rezortoch cítili čo najlepšie.

Hotel Senec sa rozhodol kompletne modernizovať ich kongresové centrum a posunúť ho na vyššiu úroveň pohodlia, technického vybavenia a estetického dojmu.

Naša spoločnosť MediaTech bola oslovená pre komplexné navrhnutie a dodanie úplne nových audiovizuálnych technológií do kongresového centra, ktoré sa skladá z veľkej kogresovej sály s kapacitou až 650 hostí a menších prezentačných miestností.  Kongresová sála má kapacitu privítať až 650 hostí.

Zadaním klienta bolo vytvoriť multifunkčný priestor, ktorý by mohol hosťovať rôzne druhy podujatí – od konferencií a prezentácií po bankety a kultúrne a firemné podujatia.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Dôležitým aspektom pre klienta bolo navrhnutie a dodanie komplexného audiovizuálneho riešenia, ktorého ovládania bude jednoduché a intuitívne.

Do projektu vstupoval MediaTech vo fáze, kedy boli priestory vo fáze plánovania, čo nám umožnilo úzku kooperáciu s projektantom, čo vo finálne zaručilo požadovaný bezkompromisný výsledok.

Kooperácia s projektantom umožnila vopred navrhnúť korektnú kabeláž, ktorá je alfou-omegou a dôležitou predprípravou pre následnú inštaláciu audiovizuálnych technológií.

Spolupráca s architektmi zaručila perfektné splynutie audiovizuálnych technológií do navrhnutého dizajnu interiéru.

Nainštalované audiovizuálne technológie

Do nového kongresového centra hotela Senec sme navrhli a nainštalovali:

 • Výkonné projektory
 • Motorické plátna (v menších prezentačných miestnostiach)
 • Komplexné ozvučenie
 • Bezdrôtové ručné a náhlavné mikrofóny
 • Prípojné body pre pripojenie externých audiovizuálnych zariadení
 • Systémy pre bezdrôtovú prezentáciu
 • Dotykové ovládacie panely
 • Technologický stojan

Všetky technológie sú integrované do centrálnho riadiaceho systému, čo zjednodušuje ovládanie a správu zariadení. Fixne nainštalované ale aj prenosné vopred naprogramované dotykové panely umožňujú jednoduché a intuitívne ovládanie nainštalovaných audiovizuálnych, ale aj svetelných technologií.

Spoločnosť MediaTech je tu pre vás pre návrh optimálneho audiovizuálneho riešenia aj pre vás. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox
  Phone