Špeciálny závesný mikrofón od Biamp®

Úspešná americká spoločnosť Biamp®  je od začiatku svojho pôsobenia zameraná proklientsky a snaží sa, aby všetky inštalácie boli jednoduché a zároveň, aby produkty neboli náročné na manipuláciu a uvedenie do činnosti. Dôkazom toho aj stropný mikrofón Tesira TCM-1, pri ktorom okrem vynikajúcej kvality dbá výrobca aj na užívateľskú jednoduchosť.

Moderný závesný mikrofón sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach, aby sa dal prispôsobiť štýlu miestnosti.  Za zmienku stojí aj dĺžka kábla tohto mikrofónu – až 3 metre, vďaka čomu poskytuje flexibilitu pri inštalácii a následnom používaní. Tento mikrofón prichádza so všetkými prvkami potrebnými na čistú, bezpečnú a profesionálnu inštaláciu. V prípade potreby je možné do zasadacej miestnosti pridať viacero mikrofónov.

Mikrofón Tesira TCM – 1 disponuje technológiu beamtracking s tromi 120 stupňovými aktívnymi zónami, čo poskytuje 360 stupňové pokrytie. Aktívny mikrofón sa smeruje na osobu alebo osoby, ktoré práve hovoria a zvyšné zvuky potláča. Vďaka tomu ostáva zvuk zrozumiteľný a dáva tak rečníkovi voľnosť pohybu.

Tieto mikrofóny sú kompatibilné jedine so systémami Biamp® Tesira®.

WordPress Lightbox