Ventum-S - Workshop javiskovej technológie v Prahe

Po úspešnom workshope javiskovej technológie v Slovenskom Národnom Divadle v Bratislave priniesol MediaTech inovatívne know-how aj na českú scénu. V spolupráci s poprednou nemeckou spoločnosťou Ventum-S sme v Stavovskom divadle v Prahe predstavili najnovšie javiskové technológie. Spoločnosť Ventum-S je na nemeckom trhu už viac ako 20 rokov popredným dodávateľom jedinečných hliníkových systémov pre divadlá.

Skladací hliníkový systém nahrádza klasický drevený fundus divadla. Systém je modulárny a ľahko manipulovateľný. Modulárnosť systému umožňuje uspokojiť aj tie najšpecifickejšie požiadavky divadelných predstavení. Šikovné skladanie konštrukcie zaručí úsporu prepravného a skladového miesta. Pozrite si vzorové video zloženia tejto ľahkej konštrukcie v priebehu 10-tich minút.

VentumS skladaci hlinikovy system
VentumS Mecanum

Úplnou novinkou v repertoári Ventum-S je inovatívny koncept motorického javiskového vozíka Mecanum. Mecanum je programovateľné a diaľkovo ovládateľné zariadenie s nosnosťou až do 1000 kg a s pohybom koliesok do všetkých strán.

VentumS javisková točňa
VentumS event Praha

Prenosná javisková točňa z ľahkej hliníkovej konštrukcie slúži na otáčanie javiska. Javisková točňa od Ventum-S má programovateľné nastavenie rýchlosti otáčania doprava a doľava a možnosť programovateľného zastavovania točne.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox