Ventum-S - Workshop javiskovej technológie v Prahe

Po úspešnom workshope javiskovej technológie v Slovenskom Národnom Divadle v Bratislave priniesol MediaTech inovatívne know-how aj na českú scénu. V spolupráci s poprednou nemeckou spoločnosťou Ventum-S sme v Stavovskom divadle v Prahe predstavili najnovšie javiskové technológie. Spoločnosť Ventum-S je na nemeckom trhu už viac ako 20 rokov popredným dodávateľom jedinečných hliníkových systémov pre divadlá.

Skladací hliníkový systém nahrádza klasický drevený fundus divadla. Systém je modulárny a ľahko manipulovateľný. Modulárnosť systému umožňuje uspokojiť aj tie najšpecifickejšie požiadavky divadelných predstavení. Šikovné skladanie konštrukcie zaručí úsporu prepravného a skladového miesta. Pozrite si vzorové video zloženia tejto ľahkej konštrukcie v priebehu 10-tich minút.

VentumS skladaci hlinikovy system
VentumS Mecanum

Úplnou novinkou v repertoári Ventum-S je inovatívny koncept motorického javiskového vozíka Mecanum. Mecanum je programovateľné a diaľkovo ovládateľné zariadenie s nosnosťou až do 1000 kg a s pohybom koliesok do všetkých strán.

VentumS javisková točňa
VentumS event Praha

Prenosná javisková točňa z ľahkej hliníkovej konštrukcie slúži na otáčanie javiska. Javisková točňa od Ventum-S má programovateľné nastavenie rýchlosti otáčania doprava a doľava a možnosť programovateľného zastavovania točne.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox