Bezplatné akustické poradenstvo na mieru

Tím odborníkov zo spoločnosti MediaTech Central Europe, a.s. v súčinnosti s portugalskou spoločnosťou Vicoustic sa postará o Vašu skvelú akustiku a zdokonalí Váš priestor bezchybným zvukom. Poradenstvo ponúkame úplne zadarmo.

Spoločnosť MediaTech Central Europe, a.s. je na slovenskom trhu 25 rokov a počas tohto obdobia  sme sa stali odborníkom na vyriešenie akustiky ľubovoľného priestoru pre Vašu plnú spokojnosť. Poradíme Vám ako zvládnuť akustiku v priestore a v prípade záujmu sa postaráme aj o všetko ostatné – vypracujeme projekt zvolenej miestnosti a navrhneme všetky potrebné kroky až po samotnú montáž akustických prvkov.

Vždy pripravujeme akustické riešenia na mieru. Postup je jednoduchý. Napíšte nám e-mail na akustika@mediatech.sk a priložte fotografiu danej miestnosti spolu s jej podrobným opisom. Naši produktoví špecialisti Vás budú v čo najkratšej dobe kontaktovať spolu s návrhom riešenia a postupom ďalších krokov.

Od spustenia služby spoločnosť MediaTech Central Europe, a.s.  vytvorila množstvo projektov a svojim klientom ponúkajú len komplexný a profesionálny servis. Tím spoločnosti zahŕňa seniorských akustikov, dizajnérov interiérov a profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami s akustickými izolačnými a ošetrovacími projektmi.

WordPress Lightbox